Відмінності між версіями «Портфоліо Уманець Валентини Омелянівни для учнів 2 класу, тема проекту Інформаційні процеси»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 22: Рядок 22:
 
[https://docs.google.com/file/d/0B8kXu2SpPjW1bG1iZ0ZTWExjWFU/edit?usp=sharing План вивчення теми]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B8kXu2SpPjW1bG1iZ0ZTWExjWFU/edit?usp=sharing План вивчення теми]
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Оцінювання=
 +
 
 +
На початку виконання проекту: тестування учнів з метою виявлення їхніх знань (опитувальник), разом з учнями створення таблиці ЗХД для виявлення інтересів учнів з даної теми та складання і затвердження групових планів роботи над проектом (підказки до планування).
 +
Впродовж роботи над роботи: поточне оцінювання діяльності учнів згідно критеріїв створення вікі-статті, презентації, контрольного списку презентації, самооціювання учнів у груповій діяльності, оцінювання учнями власної діяльності – ведення щоденника досліджень.
 +
Наприкінці роботи над проектом: заповнення таблиці ЗХД для перевірки виконання мети (чи знайшли учні відповіді на проблемні питання, які вони собі ставили на початку роботи), оцінювання результатів учнівських робіт згідно критеріїв.
 +
З метою оцінювання індивідуальних досягнень учнів може бути використаний метод оцінювання портфоліо. Таке оцінювання передбачає визначення критеріїв для включення учнівських напрацювань до портфоліо; форми подання матеріалу; спланованість оцінного процесу; елементи самооцінки з боку учня тощо.
 +
В ході роботи над проектом учитель здійснює постійне спостереження за учнями, надає консультативну допомогу. Протягом роботи над проектом учні звіряють свої досягнення за Контрольним списком. Учитель знайомить учнів з формами оцінювання  їхньої роботи.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 17:42, 14 червня 2013


Назва навчальної теми

Інформаційні процеси

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Сходинки до інформатики, математика, ознайомлення з навколишнім

Вік учнів, клас

2 клас 7-8 років

Стислий опис проекту

Дослідити поняття повідомлення, інформацію та інформаційні процеси. Які зміни з’являлися в цих поняттях з розвитком технічного прогресу

План

План вивчення теми

Оцінювання

На початку виконання проекту: тестування учнів з метою виявлення їхніх знань (опитувальник), разом з учнями створення таблиці ЗХД для виявлення інтересів учнів з даної теми та складання і затвердження групових планів роботи над проектом (підказки до планування). Впродовж роботи над роботи: поточне оцінювання діяльності учнів згідно критеріїв створення вікі-статті, презентації, контрольного списку презентації, самооціювання учнів у груповій діяльності, оцінювання учнями власної діяльності – ведення щоденника досліджень. Наприкінці роботи над проектом: заповнення таблиці ЗХД для перевірки виконання мети (чи знайшли учні відповіді на проблемні питання, які вони собі ставили на початку роботи), оцінювання результатів учнівських робіт згідно критеріїв. З метою оцінювання індивідуальних досягнень учнів може бути використаний метод оцінювання портфоліо. Таке оцінювання передбачає визначення критеріїв для включення учнівських напрацювань до портфоліо; форми подання матеріалу; спланованість оцінного процесу; елементи самооцінки з боку учня тощо. В ході роботи над проектом учитель здійснює постійне спостереження за учнями, надає консультативну допомогу. Протягом роботи над проектом учні звіряють свої досягнення за Контрольним списком. Учитель знайомить учнів з формами оцінювання їхньої роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Уманець Валентина Омелянівна


Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики


Навчальний заклад

НВК №240"Соціум"

Місто\село, район, область

Київ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери