Портфоліо Труфанової Тетяни Вікторівни з теми: Дивитись або брати участь «To watch or to take up»

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:35, 16 червня 2012, створена TANYA (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Дивитись або брати участь «To watch or to take up»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, інформатика, фізична культура.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Спорт (спортсмени, спортивні змагання, клуби, секції)

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Проект спрямований на закріплення та систематизацію знань з теми «Спорт» з англійської мови, а також на розвиток умінь аргументовано відстоювати свою позицію в учбових дискусіях. Пропонується розглянути питання «Дивитись або брати участь?». Учні досліджують відношення дітей до спорту. Учні працюють у двох малих групах (8 дітей у кожній групі), щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання з метою позитивного впливу на дітей. Кожна група має конкретне завдання. З допомогою опитування виділяють відсоток «спостерігачів» та «спортсменів». Свої результати презентують батькам та одноліткам.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні зможуть: - знати, розуміти та оперувати лексичним мінімумом з теми; - застосовувати лексико - граматичні структури; - робити короткий переказ змісту почутого, побаченого, прочитаного повідомлення, що містить знайомий мовний і мовленнєвий матеріал; - коментувати зображене на малюнку або фото; - висловлювати певні емоції; - спонукати до дії (закликати, запропонувати); - брати участь у розмові на прості та звичні теми, використовуючи при цьому всі види запитань; - ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, використовуючи діалоги різних типів; - активно застосовувати англійську мову; - використовувати адекватні матеріали для самостійного вивчення; - організувати опитування, виділити та порівняти результати; - демонструвати доброзичливе ставлення до співрозмовника, позитивне ставлення до здорового способу життя; - сформулювати та запропонувати рекомендації; - проводити дослідження поставлених питань, які представляють інтерес для громади, збирати та обробляти дані з різних джерел та представляти результати засобами, які відповідають конкретній аудиторії та цілям презентації. - користуватися різними електронними та друкованими ресурсами для накопичення та обробки інформації, а також створення та передавання знань відповідній аудиторії.

Опис оцінювання

На початку проекту при допомозі вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань з теми. За допомогою мозкової атаки учні обговорюють тему. Заповнюють перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д. На етапі розробки графіка роботи групи та розподілу обов’язків між учасниками проекту, учні мають заповнити анкету «самоспрямування у навчанні», з метою оцінювання того, як вони можуть контролювати власне навчання . В продовж роботи над проектом вчитель заповнює анкету «творчість і гнучкість мислення», що дозволить оцінити учнівські уміння гнучко мислити при обдумуванні та розвитку творчих ідей і проектів. Вчитель спостерігає за дітьми, під час консультацій, виділяє рівень розуміння тематики та проблеми. Вчитель заповнює анкету «аргументації учнів» що, надасть змогу оцінити вміння учнів класу формувати і надавати аргументацію. Наприкінці роботи над проектом діти демонструють презентацію, заповнюють анкету «підготовка до усної презентації». Опрацювавши анкету діти зможуть використати твердження, які у ній надані, при підготовці до усної презентації. Дають самооцінку кожному учню, заповнюють анкету «групова робота» (учні зможуть оцінити вклад кожного в групову роботу). Проводять рефлексію, заповнюють третій стовпчик таблиці З-Х-Д.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери