Портфоліо Страшної Наталії Миколаївни за темою: "Художня культура 21 століття "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:03, 18 грудня 2015, створена Страшна Наталія Миколаївна (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

10 клас 14 р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні згадують історію України, щоб краще зрозуміти культуру 20 ст -21ст. Після обговорювання історії, учні використовують теми та питання з життя сьогодення для вирішення проблем 20-21 ст. Учні працюють в малих групах, щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання з метою позитивного впливу на їх громаду. Вони досліджують потреби та ресурси громади та визначать план дій, досліджують проблему та шукають шляхи її вирішення та презентують свої результати у вигляді презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

Художня культура 20-21 століття в Україні.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом учні знайомляться зі стартовою презентацією вчителя та публікацією підготовленою вчителем, обговорюють ключовий і тематичні питання проекту «Художня культура 20 ст. в Україні». Під час роботи над проектом учитель і обдаровані учні консультують тих , хто цього потребує, проводять потокову перевірку знань. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів,коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Для успішного та вчасного оцінювання створено графік оцінювання. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію вони отримують до того, як робота буде завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогупроекту.По закінченні роботи над проектом учні користуючись рекомендаціями вчителя та інструкцією проводять захист проекту, оцінюють свої роботи використовуючи видані критерії, визначають поточний рівень знань по темі і з'ясовують , що вони ще хотіли б вивчити для поглиблення знань.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

natasastrasna@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград на базі Павлоградського міського ліцею, 07 - 19 грудня 2015 року


Дати проведення тренінгу

07-19 грудня 2015 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Шевченко Галина Володимирівна