Відмінності між версіями «Портфоліо Синюка Миколи з теми "Кулькова ручка - річ чи прикраса?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Ім'я, прізвище)
Рядок 69: Рядок 69:
  
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
Синюк Микола Васильович
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==

Версія за 08:56, 8 квітня 2014

Назва навчальної теми

Кулькова ручка – річ чи прикраса?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Трудове навчання, Математика, історія, Економіка

Вік учнів, клас

7 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект може бути реалізований в рамках теми «Обробка деревини» для учнів 7 класу та передбачає розвиток, узагальнення та поглиблення знань учнів з теми, сприяє оволодінню учнями комплексу знань, умінь і навичок, необхідних у повсякденному житті та майбутній трудовій діяльності. Впродовж реалізації проекту учні проводитимуть дослідження, що супроводжується підбором необхідних матеріалів, цікавих ресурсів, їх подальшою обробкою, аналізом та інтерпретацією даних, отриманням обґрунтованих узагальнень, висновків і рекомендацій і сприятиме формуванню креативної компетентності школяра, створить умови для їх самореалізації розкриття творчого потенціалу . Хід роботи над проектом будуть висвітлювати на власних блогах.Результатом роботи учнів буде виготовлення кулькової ручки.

План вивчення теми (вставити посилання на файли)

План проекту

План впровакдження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Проект призначений для учнів 7 го класу і передбачає дослідження, пошук та виготовлення кулькової ручки з природного матеріалу їх види та властивості, використання в житті людини. Проект може реалізовуватися під час вивчення теми з трудового навчання «Обробка деревини» . В процесі реалізації проекту крім дослідницької та творчої діяльності передбачено використання інформаційно-комунікаційних технологій та навичок роботи, отриманих на уроках Інформатики як для відображення ходу своєї діяльності, так і для оформлення результатів проекту. Для кращого розуміння власної праці учнів використав такі форми оцінювання блогу. Використовуючи метод проектів учні займаються дослідженнями, які варто також оцінити.

Навчальні цілі

• Розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших

• Вміле, відповідальне мислення, що дозволяє людині формулювати надійні вірогідні судження для окреслення, аналізу та вирішення проблем.

• Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем.

• Ефективне використання часу та розподіл робочого навантаження

• Розуміння взаємозв’язків між системами

• Визначення та постановка суттєвих запитань для прояснення різноманітних позицій, що дозволяє приймати кращі рішення

• Оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання

• Робота над творчими ідеями для внесення вагомого та корисного вкладу у царину, в яку впроваджується інновація

• Розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах.

• Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем.

• Базове розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації

• Використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту вчитель пропонує батькам буклет в якому мотивує вивчення цієї теми за методом проектів Вчитель координує, дає поради. На першому уроці вивчення теми, вчитель демонструє презентацію за допомогою якої хоче привернути увагу до проблеми, яка є актуальною на даний час. На початку діти заповнюють вхідне тестування ЗХД, та Асоціативний кущ. Результати оцінювання діяльності учнів розміщує в журналі оцінювання Вчитель пропонує дати батькам згоду на створення власної електронної скриньки та розміщення власних робіт в мережі. Учні пишуть листа автору сайту з проханням на використання матеріалів для проектів. Гр. пошуковці: Яким чином порода дерева буде впливати на якість авторучки? Гр. дизайнери: Чи може час впливати на дизайн авторучки? Гр. історики: Як з часом змінювалася авторучка і яку цінність вона має в теперішній час? Гр. Конструктори: З скількох частин складалися перші авторучки і які механізми застосовуються зараз? В результаті проходження діагностичного опитування вчитель бачить реальні знання учнів з даної теми. Опитування може проходити в тестовій формі.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Синюк Микола Васильович

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24 - 28 березня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Рівненський обласний інститут післядипломної освіти вчителів

Тренери

Надія Манько, Тетяна Орлова