Портфоліо Плис Тетяни з теми "Відношення і пропорції в мистецтві"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 00:45, 29 листопада 2013, створена Плис Тетяна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Відношення чисел і пропорція в мистецтві.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика,образотворче мистецтво,музика,художня культура.

Вік учнів, клас

6 клас,10-11 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект об'єднує такі предмети як математика, образотворче мистецтво, музика,художня культура. Дає уявлення про їх зв'язок ,а також показує красу і многогранність математики. У ході практичної діяльності учні повинні засвоїти поняття відношення, пропорції, пропорційних величини, розглянути використання даного поняття у різних галузях мистецтва. Скульптура й архітектура базується на математичних поняттях відношення чисел і пропорція. Саме це й показують учні у своїх дослідженнях. Під час роботи над проектом учні ведуть свої дослідження на сторінках власного блогу. Це дає їм навички роботи з ІКТ.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж роботи над проектом постійно. Оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів у їх блоці на окремій сторінки з назвою «Перевір себе», а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційного зразка блогу,у якому викладається повне дослідження теми, та мультимедійного продукту для представлення результатів роботи. Учні використовують форму оцінювання для самооцінювання свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих результатів проекту використовується ця ж форма оцінювання. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту плити. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми. Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу роботи над проектом дає можливість визначити, чи розуміють учні основні математичні поняття та їх властивості,які вони застосували в своїй роботі. Відповіді учнів на Ключове запитання надає відомості про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проектах з тім,що вони повинні засвоїти згідно Державного стандарту.

[[Діяльність учня: Під час проекту учні діляться на групи «Я-Рафаель», «Я-Леонардо да Вінчі», «Я- Мікеланджело» ,кожна група або окремі учні ,які виконують відповідні ролі, досліджують використання математичних понять «відношення чисел» і «пропорція» на прикладі творів відповідних художників або скульпторів .

Реалізація проекту: І етап. Мотиваційний:постановка проблеми,формування навчальних цілей.Подивися вхідну презентацію. ІІ етап. Формування творчих груп. Вибір певної ролі. Обговорення плану роботи,можливих джерел. ІІІ етап. Творча діяльність: Відвідування віртуального музею,створення блогу,занесення до блогу всіх досліджень,обчислень,ілюстрацій,аналізування одержаного матеріалу. ІV етап. Створення відповідної наочної презентації для захисту свого проекту. Перевірка знань,якими оволоділи учні. ]]=

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тетяна Плис

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

спеціалізована школа І-ІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови

Місто\село, район, область

м.Київ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25-30 листопада 2013 рік

Місце проведення тренінгу

СЗШ № 168,м.Київ

Тренери

Шевчук Лариса