Відмінності між версіями «Портфоліо Павлунь Лариси з теми "Тільки великий народ здатен мати велику людину"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 24: Рядок 24:
  
 
=Оцінювання (''стислий опис і інструменти'')=
 
=Оцінювання (''стислий опис і інструменти'')=
 +
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання, а  також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання роботи та мультимедійного  продукту для представлення результатів учнівських проектів за допомогою Журналу оцінювання. Учні використовують форму оцінювання блогу,  для самооцінювання  свого проекту.  Контрольний список питань до  проекту  допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту.
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=

Версія за 09:25, 28 березня 2014

Назва проекту

Тільки великий народ здатен мати велику людину

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України,Всесвітня історія, українська література, художня культура

Вік учнів, клас

7 клас, 12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект з історії України для учнів 7 класу буде реалізовуватися під час вивчення теми «Виникнення та розвиток Київської Русі» та в позаурочний час. У ході вирішення поставлених питань учні будуть працювати по групах, аналізувати інформацію різних джерел та ресурсів, порівнювати, узагальнювати результати. Основними видами діяльності учнів в ході проекту будуть дослідницькі дії щодо можливості впливу правління київських князів на сьогоднішню ситуацію в Україні та створення електронних продуктів з допомогою прикладних програм. Результатом проекту стане презентація учнівських робіт.

План вивчення теми (вставити посилання на файли)

План проекту

План впровакдження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання роботи та мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів за допомогою Журналу оцінювання. Учні використовують форму оцінювання блогу, для самооцінювання свого проекту. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту.

Навчальні цілі

Розвинути навички власного розуміння навчання та його використання в житті; сформувати навички та вміння вчитися виділяти головні завдання та здійснювати їх без зовнішнього стороннього нагляду; розвинути навички вчитися ефективно використовувати свій час та розподіляти своє навантаження; сформувати вміння швидко та ефективно шукати інформацію, належно використовувати цифрові; технології, та комп’ютерні технології як інструмент для спілкування та оцінювання інформації; спрямувати учнів здійснювати планування, робити обґрунтований вибір для вирішення проблем, порівнювати та протиставляти використання простих механізмів; розвивати вміння працювати з інструкціями; сформувати навички усного спілкування, та за допомогою мультимедіа-засобів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24 - 28 березня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Рівненський обласний інститут післядипломної освіти вчителів

Тренери

Надія Манько, Тетяна Орлова