Відмінності між версіями «Портфоліо Осадців Тетяни Володимирівни з теми "Дорога ціна волі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про автора)
(Відомості про тренінг)
Рядок 50: Рядок 50:
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
 +
  
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 +
13.01 - 31.01.2014р.
  
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
Кіровоград. КЗ «КОІППО імені В.О.Сухомлинського»
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
Буртовий Сергій Вікторович, Голодюк Лариса Степанівна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Версія за 12:15, 28 січня 2014


Назва навчальної теми

Дорога ціна волі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, інформатика

Вік учнів, клас

8 клас, 14 - 15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Дорога ціна волі» створюється для учнів 8 класу до теми «Михайло Коцюбинський. «Дорогою ціною»». Працюватимуть 3 групи: «Екскурсоводи» - ознайомлюються із життєвим і творчим шляхом М. Коцюбинського та створюють блог «М. Коцюбинський - сонцепоклонник», «Науковці» – досліджують твір щодо визначення жанру, авторського спрямування тексту і створюютьwiki-статтю, «Літературознавці» - аналізують композиційні особливості твору, вчинки героїв, пояснюють значення волі для людини, складають сенкан і створюють учнівську презентацію.

План вивчення теми (вставити файл)

Завантажити План проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком роботи з проектом учням пропонується заповнити таблицю ЗХД, до якої вони звертатимуться впродовж всієї роботи над проектом.Для диференційованої оцінки діяльності учнів над проектом учителем розроблено критерії оцінювання учнівської презентації, учнівського блогу, вікі-статті та підсумкове оцінювання вивченої теми.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учитель знайомить батьків учнів з методом проекту за допомогою буклету та переконує батьківську громаду у необхідності його проведення. Учитель оголошує школярам тему проекту, демонструючи свою презентацію, пропонує заповнити таблицю ЗХД. Проводить фронтальне усне опитування для визначення рівня підготовки учнів до роботи з проектом, визначає позаурочні години для можливості учнями отримання додаткових консультацій чи корекції напрямку роботи та представлення результату. Учитель ставить завдання учням ознайомитись із Законом про авторське право і прийомами критичного оцінювання ресурсів Інтернету та інформаційних повідомлень загалом,рекомендує перелік сайтів, які будуть корисними у роботі над проектом. Учитель оголошує склад груп, їх завдання, пропонує скласти план роботи груп. Для того, щоб робота над проектом була ефективною, вчитель визначає орієнтовний час роботи над проектом відповідно до завдання і розподіляє його стосовно психологічних, вікових та інших особливостей дитини. На 1 уроці група «Екскурсоводи» представляє свою роботу у формі блогу «М. Коцюбинський – сонцепоклонник». Між уроками учні упорядковують свої роботи, консультуються в учителя, вносять свої доповнення та зміни. На 2 уроці група «Науковці» представляє результати своєї дослідницької роботи, які розміщені на wiki-сторінці На 3 уроці група«Літературознавці» представляє результати своєї діяльності у формі презентації «Дорога ціна волі». Оцінювання здійснюється впродовж всієї роботи над проектом та за допомогою таблиць оцінювання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Осадців Тетяна Володимирівна


Фах, навчальний предмет

Учитель української мови та літератури


Навчальний заклад

Гарманівська ЗШ І-ІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Гарманівка, Компаніївський р-н, Кіровоградська обл.

Контактні дані

9-33-17

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13.01 - 31.01.2014р.


Місце проведення тренінгу

Кіровоград. КЗ «КОІППО імені В.О.Сухомлинського»

Тренери

Буртовий Сергій Вікторович, Голодюк Лариса Степанівна