Портфоліо Никоненко Анни з теми «Т.Г.Шевченко - духовний наставник українців»

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:10, 28 листопада 2013, створена Никоненко Анна Олександрівна (обговореннявнесок) (Місто\село, район, область)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Т.Г. Шевченко - духовний наставник українців.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Перед початком проекту учитель використовує ЗХД схему та асоціативний кущ для з’ясування навчальних потреб учнів, їх попередні знання щодо проблеми проекту «Т.Г Шевченко- духовний наставник українців». Протягом роботи над проектом для відслідковування прогресу у навчанні та оцінювання рівня мислення учнів учитель веде журнал спостереження, надає консультації, використовує контрольні списки і форми оцінювання продуктів учнівської діяльності. Учитель перевіряє набуті знання учнями задопомогою опитувальника. Впродовж проекту відбувається постійне само оцінювання та взаємооцінювання учнів. Наприкінці проекту відбувається представлення проекту. Проект допоможе школярам ближче познайомитися з життям і творчістю великого поета і визначити роль митця у розвитку української мови та літератури.Слід зазначити, що 9 березня 2014 року українці відзначатимуть 200 років від Дня народження Т.Г.Шевченка. Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себеПри всій значній кількості різноманітних друкованих матеріалів про видатного українця Тараса Григоровича Шевченка, його особистість і до цього часу полишається непізнаною в усій своїй повноті. Загадка феномену Шевченка залишається нерозгаданою!

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за допомогою опитування та мозкового штурму. Таблиця «ЗХД» учні заповнюють під час вступної презентації вчителя. Учні об’єднуються в групи для пошуку відповідей на тематичні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході роботи над проектом вчитель веде спостереження за роботою дітей в групах, учні відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Никоненко Анна Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Учитель української мови та літератури, англійської мови.

Навчальний заклад

КУ Сумська гімназія №1

Місто\село, район, область

Сумська область, м. Суми

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери