Портфоліо Наталі Бабової для учнів 9 класу з інформатики за темою:"Поліграф Поліграфович"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:14, 17 грудня 2013, створена Наталя Бабова (обговореннявнесок) (Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Поліграф Поліграфович

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Ключове запитання: *Що означає «Зробити правильний вибір»? Тематичні запитання:Чи можна засобами текстового редактора створити конкурентноспроможний друкований продукт? Чи можне звичайний школяр виконати роботу редактора видання? Що потрібно знати і вміти, щоб створити вітальну листівку? Чи завжди достатньо знань, одержаних на уроці? Змістові запитання:Що таке текстовий редактор? Які текстові редактори ви знаєте? Що спільного у відомих вам текстових редакторах? Чим суттєво відрізняються відомі вам текстові редактори? Що таке макет друкованого продукту? Як створити якісну вітальну листівку за допомогою відомих вам текстових редакторів? Які програми по створенню друкованої продукції є найбільш популярними?

Вік учнів, клас

9-клас, 15-16 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів 9 класу. Тема: текстовий редактор. Види діяльності учнів: постановка цілі, створення макету кінцевого продукту, аналіз можливостей відомих засобів для реалізації їх цілі, пошук інших, поки що невідомих їм, можливих засобів. Порівняльний аналіз можливостей різних програмних засобів. Вибір та остаточна реалізація цілі. Виявлення можливостей досягнення інших цілей. Можливі учнівські ролі: програміст, редактор, дизайнер, журналіст, художник, фотокореспондент. Продукти діяльності: реальний—вітальна новорічна листівка, прогнозований—випуск класної або шкільної газети.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання з метою формування в учнів навичок мислення високих рівнів. Під час обговорення Основних запитань, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують, контрольний список блога[1], щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні [2]. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи [3]та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів.Процес оцінювання проводиться у три етапи: на початку проекту[4](таблиця З-Х-Д), впродовж роботи над проектом - Форма, наприкінці роботи над проектом [5]. На початку проекту проводиться анкетування, використовуючи як інструмент організаційну діаграму1 [6], організаційну діаграму2[7] та таблицю З-Х-Д [8],після прослуховування та обговорення презентації ідей проекту можливе використання тестування[9]. Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання[10]. Для того, щоб самостійно визначити свої вміння керувати власним навчанням учні заповнюють Форму оцінювання самоспрямування у навчанні [11].

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Пропоную для ознайомлення буклет про навички ХХІ століття:

Babovanatasha1.jpg

Babovanatasha2.jpg

Babovanatasha3.jpg

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталя Бабова

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики. Директор ліцею.

Навчальний заклад

Криворізький Жовтневий ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг, Жовтневий район

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18.11.2013-30.11.2013

Місце проведення тренінгу

Криворізький Жовтневий ліцей

Тренери

Пєтухова Світлана Іванівна