Відмінності між версіями «Портфоліо Міщук Олени»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
Навчальний проект для учнів 4 класу на тему «Спорт», під час якого учні зможуть закріпити лексику теми, а також продемонструвати свої навички мовленнєвої діяльності через проведення інтерв’ю, пошуку необхідної інформації в Інтернеті, матимуть можливість висловити свій власний погляд на проблему.
 +
Метою проекту було формування в учнів прагнення до самостійної пізнавальної діяльності, розвиток вміння вирішувати проблеми, грамотно працювати з інформацією, виявлення власних здібностей до спорту, ознайомлення з недоліками та перевагами кожного виду спорту, самостійність в прийнятті рішень, створення презентації щодо виконаної роботи.
 +
Координатором проекту виступав учитель. Перед початком проекту вчитель продемонстрував свою [https://drive.google.com/a/gimn14.lutsk.ua/file/d/1o8l1yl_MCkxfvcicSfOYkr3wW0l37xQf/view?usp=sharing Презентацію], батькам був наданий [https://drive.google.com/a/gimn14.lutsk.ua/file/d/1Hb-dczeJZXhTr49-5y-f3pN_qU4pyJl-/view?usp=sharing Буклет] щодо проекту та взято [https://drive.google.com/a/gimn14.lutsk.ua/file/d/1qIkgsPO0H5ySAmO4DIJWjsMsPnlXY9_b/view?usp=sharing Дозволи] на використання учнями мережі Інтернет. Залежно, від схильностей учнів до спорту, які виявляються шляхом [https://drive.google.com/a/gimn14.lutsk.ua/file/d/1q41MkoVnQ36_M1wELp_IRP9E5lGjXjc3/view?usp=sharing Тестування], учні об’єднуються в групи. Кожна група має виконати свої завдання: Група 1 шукає відомості про різні види спорту, Група 2 шукає вислови про спорт.
 +
Результати своїх досліджень кожна група представляє у вигляді презентацій.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 21:00, 3 грудня 2017


Назва навчальної теми

The world of sport.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, основи здоров’я, фізична культура.

Вік учнів, клас

4 клас, 9-10 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект для учнів 4 класу на тему «Спорт», під час якого учні зможуть закріпити лексику теми, а також продемонструвати свої навички мовленнєвої діяльності через проведення інтерв’ю, пошуку необхідної інформації в Інтернеті, матимуть можливість висловити свій власний погляд на проблему. Метою проекту було формування в учнів прагнення до самостійної пізнавальної діяльності, розвиток вміння вирішувати проблеми, грамотно працювати з інформацією, виявлення власних здібностей до спорту, ознайомлення з недоліками та перевагами кожного виду спорту, самостійність в прийнятті рішень, створення презентації щодо виконаної роботи. Координатором проекту виступав учитель. Перед початком проекту вчитель продемонстрував свою Презентацію, батькам був наданий Буклет щодо проекту та взято Дозволи на використання учнями мережі Інтернет. Залежно, від схильностей учнів до спорту, які виявляються шляхом Тестування, учні об’єднуються в групи. Кожна група має виконати свої завдання: Група 1 шукає відомості про різні види спорту, Група 2 шукає вислови про спорт. Результати своїх досліджень кожна група представляє у вигляді презентацій.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери