Портфоліо Міщук Олени

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

The world of sport.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, основи здоров’я, фізична культура.

Вік учнів, клас

4 клас, 9-10 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект для учнів 4 класу на тему «Спорт», під час якого учні зможуть закріпити лексику теми, а також продемонструвати свої навички мовленнєвої діяльності через проведення інтерв’ю, пошуку необхідної інформації в Інтернеті, матимуть можливість висловити свій власний погляд на проблему. Метою проекту було формування в учнів прагнення до самостійної пізнавальної діяльності, розвиток вміння вирішувати проблеми, грамотно працювати з інформацією, виявлення власних здібностей до спорту, ознайомлення з недоліками та перевагами кожного виду спорту, самостійність в прийнятті рішень, створення презентації щодо виконаної роботи. Координатором проекту виступав учитель. Перед початком проекту вчитель продемонстрував свою Презентацію, батькам був наданий Буклет щодо проекту та взято Дозволи на використання учнями мережі Інтернет. Залежно, від схильностей учнів до спорту, які виявляються шляхом Тестування, учні об’єднуються в групи. Кожна група має виконати свої завдання: Група 1 шукає відомості про різні види спорту, Група 2 шукає вислови про спорт. Результати своїх досліджень кожна група представляє у вигляді презентацій.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання матиме три основні етапи: І. Початок проекту: - вхідний тест; - таблиця «ЗХД». - онлайн тест Який вид спорту вам підходить? ІІ. Під час проекту - бланк плану роботи над проектом; - інструкції щодо роботи в мережі Інтернет; - тестування для розподілу на групи; - взаємооцінювання учнівської презентації. ІІІ. Завершення проекту - таблиця «ЗХД»; - оцінювання учнівської презентації та спільної роботи в групі; - електронний журнал. В кінці проекту оцінюється презентація групової роботи учнів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту вчитель: • Переглядає основні документи Інтел щодо проектної діяльності. • Готує буклет про метод проектів, розробляє вхідний тест, створює дидактичні матеріали для учнів, матеріали для оцінювання, інструкції, матеріали для фасилітації, учительську презентацію. На початку проекту • Демонструє учням учительську презентацію, яка допоможе учням зрозуміти завдання проекту та буде прикладом презентації (як документ та як форма презентування). • Доfraz roadпомогає учням об'єднатися в 3 групи та вибрати лідера, розподілити обов'язки, затверджує графік роботи над проектом в кожній групі. • Створює електронний журнал проекту. В ході проекту • Консультує учнів під час роботи над проектом, відстежує роботу учнів, створює ситуацію успіху для найбільш проблемних учнів. До початку проекту учні: • Відповідають на запитання вхідного тесту. • Знайомляться з буклетом про метод проектів. Учні На початку проекту • Знайомляться з учительською презентацією. • Об'єднуються у групи та вибирають лідера, розподіляють обов'язки, створюють графік роботи над проектом в кожній групі. • Знайомляться з формами оцінювання, інструкціями та дидактичними завданнями. В ході проекту • Консультуються у вчителя. • Виконують творчі завдання: Група 1: Діти шукають дані і створюють презентацію про види спорту «Different kinds of sports»; Група 2: Діти шукають дані і створюють презентацію із висловами про спорт «Sport quotation». • Знайомляться з різними джерелами інформації в Інтернеті, вчаться її обробляти, робити висновки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Міщук Олена Василівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського"

Місто\село, район, область

м.Луцьк

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

30.10.2017 - 04.11.2017

Місце проведення тренінгу

НВК "Гімназія №14 імені Василя сухомлинського"

Тренери

Гісь Ігор Володимирович