Відмінності між версіями «Портфоліо Мурашко Юлія Василівна з теми : " Здоровий спосіб життя"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис)
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 +
Розкрити дітям значущість терміну здорового способу життя.
 +
Вкласти до розуміння дітей важливість здоров’я.
 +
 +
Доповісти дітям основні переваги здорового способу життя.
 +
Розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших
 +
 +
Вміле, відповідальне мислення, що дозволяє людині формулювати надійні вірогідні  судження для окреслення, аналізу та вирішення проблем.
 +
Розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах.
 +
 +
Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем.
 +
З’ясування способів інтерпретації інформації різними особами, включення або відсутність різних оцінок та точок зору, усвідомлення залежності медіа-повідомлень від ціннісних норм та точок зору та розуміння того, як медіа можуть впливати на думки та поведінку.
 +
 +
Розуміння підґрунтя та базових засад етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації
 +
Належне використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві економіки знань.
 +
 +
Ефективна праця в умовах двозначності (неоднозначності) та зміни пріоритетів
 +
Ефективне використання часу та розподіл робочого навантаження
 +
 +
Використання для досягнення цілей сукупного інтелекту груп, коли це необхідно
 +
Використання міжособистісних навичок та навичок вирішення проблем для впливу на інших та ведення їх до мети
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 13:46, 2 червня 2012


Назва проекту

"Подорож країною здоров'я"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема: Фізична складова здоров'я.

Вік учнів, клас

6 клас 12-13 років

Стислий опис

6 клас. Тема проекту «Здоровий спосіб життя». Основним завданням є отримання відповідей на питання:

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Розкрити дітям значущість терміну здорового способу життя. Вкласти до розуміння дітей важливість здоров’я.

Доповісти дітям основні переваги здорового способу життя. Розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших

Вміле, відповідальне мислення, що дозволяє людині формулювати надійні вірогідні судження для окреслення, аналізу та вирішення проблем. Розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах.

Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. З’ясування способів інтерпретації інформації різними особами, включення або відсутність різних оцінок та точок зору, усвідомлення залежності медіа-повідомлень від ціннісних норм та точок зору та розуміння того, як медіа можуть впливати на думки та поведінку.

Розуміння підґрунтя та базових засад етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації Належне використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві економіки знань.

Ефективна праця в умовах двозначності (неоднозначності) та зміни пріоритетів Ефективне використання часу та розподіл робочого навантаження

Використання для досягнення цілей сукупного інтелекту груп, коли це необхідно Використання міжособистісних навичок та навичок вирішення проблем для впливу на інших та ведення їх до мети

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

1 урок. Вивчення теми уроку. Для «занурення в проблему» використовується стартова презентація учителя.Вчитель ставить Ключове запитання на яке повинні учні дати відповідь в ході реалізації проекту:Чому працездатні не працюють, якщо наявні пропозиції працевлаштування? Вчитель презентує презентацію,яка пояснює використання проектной методики при вивченні данної теми, і яка вміщує проблемні питання, на які учні будуть шукати відповіді.Учні з учителем складають календарь проекта . Учитель знайомить учнів з критеріями оцінювання проекта..Для реалізації проекта ділимо клас на три групи.Далі вчитель ставить завдання кожній групі і за пропозиціями учнів розподіляє обов’язки в групі. Завдання 1 гр.: зібрати інформацію про наявність вакантних робочих місць в Добропільському районі. Пропоную учням зібрану інформацію подати у вигляді таблиці: № Населений пункт Підприємство Спеціальність Кіл. вак. місць

Необхідну інформацію можна отримати на сайтах:

www.dobrrda.gov.ua/ radadobropillya.org/ua/ dobro.at.ua/ radadobropillya.org/ua/page/resheniya.../news117 jurportal.org/ru/tax_base/23126132 і других сайтах. Завдання 2 групі:

Пропоную учням скласти анкету, яка б вміщувала питання, які вони хочуть задати безробітним для вияснення причини безробіття і бажання знайти роботу.

Завдання 1,2 і 3 групі: провести соціальне анкетування безробітних села Криворіжжя Добропільського р-на в позаурочний час на протязі тижня.

2 урок.
На початку 2 урока проводиться опитування  по теорії для виявлення рівня засвоєння нового матеріала 1 урока и для актуализации знань на 2 уроці. Учні проводять обговорення зібраного матеріалу і передають його 3 групі для дослідження. Учитель консультує групи. 

Завдання 3 групі: провести аналіз зібраного матеріалу і дати відповідь на ключове питання: Чому працездатні не працюють, якщо наявні пропозиції працевлаштування? Учні получають форми с критеріями самооцінки своєї роботи. Учні захищають свої роботиі відповідають на ключове питання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери