Відмінності між версіями «Портфоліо Крупи Наталії»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Повний План вивчення теми)
Рядок 22: Рядок 22:
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
 
[[План вивчення теми]]
 
[[План вивчення теми]]
 +
 
[[План впровадження проекту]]
 
[[План впровадження проекту]]
  

Версія за 16:17, 3 березня 2013

Буклет до проекту

Презентація 2.jpg Презентація 1.JPG

Назва проекту

Таємниці прозорої рідини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

біологія, хімія, інформатика

Навчальна тема

Неорганічні речовни: вода і мінеральні солі.

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект з біології.


Розділ ХІ. Молекулярний рівень організації життя. Тема1:Неорганічні речовини. Проект спрямований на формування уявлення про властивості води та мінералиних речовин, їх вмісту в організмі людини та їх значення для неї. Учасники проекту збирають всю необхідну інформацію про властивості води,з’ясовують основні напрямки застосування біологічних знань, визначають позитивний і негативний вплив наявних сполук в організмі людини. Для кращої роботи у проекті учасники об’єднуються у групи до п’яти чоловік, робота груп координується вчителем. Учні проводять огляд літератури та інтернет–ресурсів з приводу даних питань, співпрацюють з санепідемстанцією та підтверджують літературні дані власними дослідженнями і складають звіт. Для підготовки звіту учні створюють презентацію (бюлетень, буклет) для показу в навчальному закладі.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Навчальні цілі

Навчити характеризувати роль води та інших неорганічних речовин в живих системах; -обгрунтовувати необхідність контролю хімічного складу води, норми вживання води людиною в різних умовах оточуючого середовища, -пояснювати гранично допустиму концентрацію речовин у складі води, причини ендемічних хвороб людини, Розвивати вміння застосовувати знання для визначення можливостей усунення захворювань людини, що виникли через нестачу або надлишок деяких хімічних елементів. Формувати стійкий пізнавальний інтерес до вивчення предмета. Формувати вміння користуватися додатковою літературою, аналізувати одержані знання. Формувати вміння працювати в колективі. Розвивати навички самостійної дослідницької роботи. Формувати основи критичного мислення (оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання) Доцільно використовувати цифрові технології, інструменти та/або комунікаційні мережі для доступу, управління, інтегрування, оцінювання. Використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації. Опановувати основи авторського права.

Опис оцінювання

1.До початку проекту проводиться а) Діагностика навчальних потреб учнів б) рівня їх фактичних знань учнів з теми (Опитувальник) 2. Під час проведення проекту проводиться: а) анкетування для групування учнів та розподілення ролей Опитування учнів для розподілу на групи Результат анкетування учнів; б) оцінювання критичного оцінювання інтернет-ресурсів; в) відслідковування ходу виконання роботи; г) контроль за дотриманням вимог до блогу або вікі-сайту.

Діяльність учнів та вчителя

Підготовка до вивчення теми Вчитель роздає дітям брошури для батьків, які пояснюють особливості методу проектів, та як він буде використовуватися при вивченні теми. Перевіряє, чи знають учні, як шукати інформацію в Інтернеті, зберігати її та документувати. Просить учнів підготувати наперед журнали досліджень, щоб занотовувати свої спостереження, і думати над питаннями і спільними дискусіями у рамках навчального проекту. Перше заняття Вчитель ставить перед учнями Ключове запитання, Тематичні,Змістові(презентація вчителя). Перед початком роботи вчитель: - обов'язково знайомить дітей з Законом про авторське право; - пояснює як правильно оформити список використаних джерел (пропонуємо для заповнення шаблон таблиці); - навчає критично оцінювати сайти та інші посиланні під час роботи в Інтернеті (надаємо необхідні форми); - нагадує про безпечну поведінку в Інтернеті. Вчитель роздає учням форму оцінювання, щоб допомогти учням спланувати та відстежити результати своєї діяльності. Щоб мати змогу оцінити кінцевий продукт розроблений контрольний список. Об’єднання в малі групи відбувається автоматично (документ для фасилітації). Учні об’єднуються в малі групи для розробки та впровадження проектів. Друге заняття Учні збираються в малих групах, обговорюють своє завдання, записують в Журналі досліджень свої попередні ідеї та які методи вони будуть використовувати під час дослідження (методи знаходять у відповідній літературі або Інтернет ресурсах). Вчитель під час роботи груп, прислухається до обговорень учнів, записує нотатки у блокнот щодо роботи малих груп, їх ідей та намічає шляхи для подальшого спрямування навчання кожної групи учнів. Продуктом даного етапу роботи стане розроблення Інструкції для виконання дослідження. Правильність, ефективність та доцільність обраних методик обговорюється з вчителем та запрошеним фахівцем, бажано науковцем з даної галузі знань. Науковець та вчитель надають учням свої коментарі, які сприяють корекції знань, розумінню та їх навчанню. Діти виконують дослідження, нотують у журналах отримані результати, роблять висновки. Під час виконання проекту учні опановують певні методики проведення досліджень, спостережень, навчаються оформлювати результати у вигляді таблиць, узагальнювати дані, робити висновки. Готують презентацію, бюлетень, буклет або веб-сайт. Третє заняття Продуктом стає мультимедійна презентація, буклет, інформаційний бюллетень. Представлення своїх робіт відбувається всіх учнів «Весь клас». Взаємооцінювання відбувається за критеріями передбаченими у формі оцінювання. Результати своїх досліджень учні презентують за вибором учням молодших класів, паралельних класів, батькам, керівникам місцевої громади.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Козак Юлія Володимирівна

Фах, навчальний предмет

вчитель,біології та хімії

Навчальний заклад

РКЗО "Межівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1"

Місто\село, район, область

смт.Межова, Межівського району, Дніпропетровської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

  • Очний курс Intel "Навчання для майбутнього"(10 версія) для тренерів учителів 7 класів ЗНЗ, що беруть участь у Національному проекті "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

09.02.2013-18.02.2013

  • [[Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього"

Місце проведення тренінгу

РКЗО "Межівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1"

Тренери