Відмінності між версіями «Портфоліо Короткої Олени з теми "Статеве розмноження та його види"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Тренери)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
  Проект пропонується для учнів 11 класу загальноосвітньої школи. Тема проекту "Статеве розмножування та його види".
 +
Вчитель разом з учнями визначають, ключове,тематичні та змістовні запитання. Діти об'єднуються у три групи групи Інформатори,Журналисти,Дослідники та Знавці. Інформатори займаються  збором інформації з питання "Статеве розмноження та його види", знаходячи демонструють у вигляді презентації або готують буклет, друга - опрацьовує інформацію за розділом «Метод схрещення при статевому розмноженні» та проводить опитувальник серед учнів та батьків, представляють отримані результати у вигляді діаграм, а третя досліджують проблему «Генетичне визначення статті», представлятимуть проект у вигляді буклету.Знавці організують рольову гру.
 +
  Учні знайомляться з основними видами статевого розмноження, з основними поняттями, поглиблюють знання про взаємозв’язок будови статевих органів з функціями, які вони виконують,  та про методи схрещення до різних умов розмноження.  Здійснюючи  інформаційні та експериментальні дослідження  групи учнів готують проект, що має визначити розмноження статевим  шляхом  у житті, генетично визначають стать, пристосування  до умов навколишнього середовища, а також доцільність деяких видів розмножень. Дають рекомендації щодо різноманіття досліджень та методів у кабінеті біології з теми «Статеве розмноження та його види». Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні в парах або в малих групах розповідають один одному види  розмноження, методи генетики визначення статі, - це допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми та обговорити, після цього можуть також забезпечити інформацією про те, як учні розуміють основні поняття та тези використовується для того, щоб учні могли самостійно створювати свої презентації і оцінити свої презентації до оцінки учителя. Описує критерії для дослідження та вивчення методу схрещення з різних точок зору, вона використовується під час написання своїх думок учнями, а потім знову - для оцінювання кінцевого продукту вікі-статті. Після завершення учнями їх проектів. Для забезпечення отримання результату досліджень і оцінок однокласників. Учні використовують форму оцінювання для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх доповідей також учні використовують форму оцінювання для перевірки своїх кінцевих результатів. Учні використовують Контрольний список на початку роботи над проектом, щоб планувати та здійснювати моніторинг свого прогресу під час створення вікі. Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу вивчення теми щодо статевого розмноження надасть можливість визначити, чи розуміють учні основні поняття з теми.  Відповіді учнів на Ключові та змістовні запитання під час написання ними проекту,- відомості про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проектах про види розмноження та генетичні дослідження більш широкими поняттями.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 04:50, 8 лютого 2013


Назва навчальної теми

"Статеве розмноження та його види"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія (Анатомія, екологія, інформатика)

Вік учнів, клас

15-16 років, 11 кклас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

  Проект пропонується для учнів 11 класу загальноосвітньої школи. Тема проекту "Статеве розмножування та його види". 

Вчитель разом з учнями визначають, ключове,тематичні та змістовні запитання. Діти об'єднуються у три групи групи Інформатори,Журналисти,Дослідники та Знавці. Інформатори займаються збором інформації з питання "Статеве розмноження та його види", знаходячи демонструють у вигляді презентації або готують буклет, друга - опрацьовує інформацію за розділом «Метод схрещення при статевому розмноженні» та проводить опитувальник серед учнів та батьків, представляють отримані результати у вигляді діаграм, а третя досліджують проблему «Генетичне визначення статті», представлятимуть проект у вигляді буклету.Знавці організують рольову гру.

 Учні знайомляться з основними видами статевого розмноження, з основними поняттями, поглиблюють знання про взаємозв’язок будови статевих органів з функціями, які вони виконують,  та про методи схрещення до різних умов розмноження.  Здійснюючи  інформаційні та експериментальні дослідження  групи учнів готують проект, що має визначити розмноження статевим  шляхом  у житті, генетично визначають стать, пристосування  до умов навколишнього середовища, а також доцільність деяких видів розмножень. Дають рекомендації щодо різноманіття досліджень та методів у кабінеті біології з теми «Статеве розмноження та його види». Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні в парах або в малих групах розповідають один одному види  розмноження, методи генетики визначення статі, - це допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми та обговорити, після цього можуть також забезпечити інформацією про те, як учні розуміють основні поняття та тези використовується для того, щоб учні могли самостійно створювати свої презентації і оцінити свої презентації до оцінки учителя. Описує критерії для дослідження та вивчення методу схрещення з різних точок зору, вона використовується під час написання своїх думок учнями, а потім знову - для оцінювання кінцевого продукту вікі-статті. Після завершення учнями їх проектів. Для забезпечення отримання результату досліджень і оцінок однокласників. Учні використовують форму оцінювання для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх доповідей також учні використовують форму оцінювання для перевірки своїх кінцевих результатів. Учні використовують Контрольний список на початку роботи над проектом, щоб планувати та здійснювати моніторинг свого прогресу під час створення вікі. Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу вивчення теми щодо статевого розмноження надасть можливість визначити, чи розуміють учні основні поняття з теми.  Відповіді учнів на Ключові та змістовні запитання під час написання ними проекту,- відомості про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проектах про види розмноження та генетичні дослідження більш широкими поняттями.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учнівський блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Коротка Олена Іванівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики, завідуюча ЛКТО

Навчальний заклад

Управління освіти адміністрації Фрунзенського району

Місто\село, район, область

місто Харків, Фрунзенський район

Контактні дані

korotkaj-1984@mail.ru або (063) 462-93-22

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

04.02.2013р. - 08.02.2013р.

Місце проведення тренінгу

м. Харків,Дзержинський р-н, вул. Тобольська. 46 "Єврейський культурний центр"

Тренери

Скрипка Анна Володимирівна, Шевчук Лариса Борисівна