Відмінності між версіями «Портфоліо Козоріз Інни Вікторівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 33: Рядок 33:
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 +
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою, у різних видах діяльності, а саме: вибір правильної відповіді з тестових завдань, відповіді на запитання, розпізнавання грибів, самостійна робота з підручником, додатковими джерелами інформації, заповнення таблиць із поясненням, складання тестових завдань, кросвордів, таблиць, складання схем, виконання проектів, дослідна діяльність.  Контрольні  питання до  проекту  допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми  учнів за допомогою письмових відповідей на Основні  запитання до вивчення теми і  запитання.
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 16:24, 27 вересня 2012



Назва проекту

Подорож до царства Гриби

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, основи здоров`я, інформатика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема "Гриби"

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Навчальний проект «Подорож до царства Гриби». 7 клас. Тема «Гриби». Даний проект передбачає формування біологічних понять , наукового світогляду, виявлення пізнавального інтересу, вироблення практичних навичок самостійного дослідження, загально навчальних і спеціальних вмінь. Пропонована тема надає широкі можливості для формування основних груп компетентностей: використання групових форм роботи, створення міні-проектів про гриби, презентацій, робота з підручником, додатковою літературою, залучення учнів до підготовки повідомлень, використання відповідних різнопланових завдань, залучення учнів до створення творчих завдань.

Повний План вивчення теми

План [1]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

- формування в учнів знань про принципи функціонування і структуру біологічних систем, їх онто- і філогенез, взаємозв`язки між біологічними системами, середовищем; оволодіння методологією наукового пізнання; - розвиток умінь встановлювати гармонійні стосунки з природою на основі всього живого як унікальна частина біосфери; - формування умінь застосовувати теоретичні знання у прикладних сферах людської діяльності; - розвиток розумових здібностей та якостей особистості, прагнення до самоосвіти, самопізнання, самовдосконалення, самооцінки; - становлення наукового світогляду, формування емоційно-ціннісного ставлення до природи, до себе, до людей, до загальнолюдських цінностей.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою, у різних видах діяльності, а саме: вибір правильної відповіді з тестових завдань, відповіді на запитання, розпізнавання грибів, самостійна робота з підручником, додатковими джерелами інформації, заповнення таблиць із поясненням, складання тестових завдань, кросвордів, таблиць, складання схем, виконання проектів, дослідна діяльність. Контрольні питання до проекту допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми і запитання.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери