Відмінності між версіями «Портфоліо Козечко Наталі Петрівни за проектом "Палаючи жити чи тліючи існувати?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
'''Методи до початку проекту:''' дискусія та опитувальник для виявлення готовності учнів до проектної діяльності, обговорення основних запитань. Перегляд презентації вчителя та її обговорення. Використання «Асоціативного куща». Робота з таблицями «ЗХД».  Інструменти до початку проекту: Опитувальник (Знаю; Хочу дізнатися; Дізнався). Таблиця «ЗХД»
 +
'''Методи впродовж роботи над проектом:''' діагностування рівня компетентності учнів по темі над якою вони працюють шляхом використання форм само- та взаємооцінювання. Анкетування.). Блог учнів. Інструменти впродовж роботи над проектом: Анкета. Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки. Форма для оцінювання продуктів проекту. Письмові огляди, звіти. Журнали спостережень учнів.
 +
'''Методи після завершення проекту:''' Демонстрація. Опитування. Робота з таблицями «ЗХД» Інструменти після завершення проекту: Рольова гра. Форма оцінювання публікації, презентації, блогу (продукту) Таблиця «ЗХД».
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 20:43, 28 лютого 2015


Назва навчальної теми

"Павлусь - духовний каліка чи щаслива людина?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, українська мова, етика, інформатика

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Павлусь – духовний каліка чи щаслива людина?» розрахований на учнів 7 класів і досліджує проблему визначення основних рис щасливої людини на основі вивченого твору Олекси Стороженка «Скарб». У ході реалізації проекту учні виходять із звичного дидактичного середовища, виконуючи завдання, в яких відсутній єдиний розв’язок, навчаться вести дослідницько-пошукову роботу , працювати з додатковою літературою. Проект поєднує такі дисципліни, як етика, українська мова, інформатика. Таким чином навчальні предмети втрачають свій ізольований характер, користування знаннями та вміннями відбувається на рівні міжпредметних зв’язків. Учні розширять знання та вміння аналізувати образ-персонаж у різних життєвих ситуаціях, працювати в групах, добирати матеріал для проекту , систематизувати, робити узагальнення та висновки, навчаться випускати бюлетень, створювати презентації , удосконалять вміння писати вірші, твори, створять власний блог . У ході реалізації проекту будуть прищеплюватись високі моральні принципи. Також діти закріплять вміння працювати в програмі Power Point, Publisher, Excel.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Методи до початку проекту: дискусія та опитувальник для виявлення готовності учнів до проектної діяльності, обговорення основних запитань. Перегляд презентації вчителя та її обговорення. Використання «Асоціативного куща». Робота з таблицями «ЗХД». Інструменти до початку проекту: Опитувальник (Знаю; Хочу дізнатися; Дізнався). Таблиця «ЗХД» Методи впродовж роботи над проектом: діагностування рівня компетентності учнів по темі над якою вони працюють шляхом використання форм само- та взаємооцінювання. Анкетування.). Блог учнів. Інструменти впродовж роботи над проектом: Анкета. Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки. Форма для оцінювання продуктів проекту. Письмові огляди, звіти. Журнали спостережень учнів. Методи після завершення проекту: Демонстрація. Опитування. Робота з таблицями «ЗХД» Інструменти після завершення проекту: Рольова гра. Форма оцінювання публікації, презентації, блогу (продукту) Таблиця «ЗХД».

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери