Відмінності між версіями «Портфоліо Коваль Оксани Євгеніївни "Будова речовини"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
Рядок 40: Рядок 40:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
 +
Оцінювання відбувається упродовж вивчення теми протягом 7 годин. Визначення попередніх знань учнів з теми проводиться за допомогою опитування, тестування та складання таблиці З-Х-Д . Поточне оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які надаються вчителем під час фронтального опитування та у завданнях, які надаються групам учнів, а  також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання - оформленні мультимедійного  продукту (публікації, презентації,блогу, тощо) для представлення результатів учнівських проектів: контрольний список для оцінювання навичок дослідження джерел інформації , контрольний список для оцінювання навичок планування проекту ,  контрольний список для оцінювання навичок аналізу інформації , контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні, форму для оцінювання експериментального дослідження  , форму для оцінювання мультимедійної презентації , форму для оцінювання вміння робити висновки . Учні використовують надані вчителем форми оцінювання з балами з кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання  свого проекту. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій.  Контрольні списки питань до  проекту  допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання завдань. Проводиться також взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним відповідно до контрольного списку для оцінювання внеску учасника до роботи групи  та форми для оцінювання .
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Версія за 14:47, 16 серпня 2012


Назва проекту

З чого складаються тіла, що нас оточують?


Основні та другорядні навчальні предмети

Фізика. Природознавство. Біологія. Хімія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Будова речовини

Buk1.JPG Buk2.JPG

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Передбачається пошукова діяльність, експериментальна діяльність учнів, вміння користуватись фізичними приладами. Учні працюють в групах: Фізики-теоретики, фізики-експериментатори, журналісти, математики, інженери. Учні виготовляють інформаційні брошури, презентації.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

•сформувати в учнiв базовi фiзичнi знання про будову речовини, • сформувати в учнiв алгоритмiчнi прийоми розв’язування фiзичних задач та евристичнi способи пошуку розв’язку проб¬лем; • сформувати i розвинути в учнiв експериментальнi умiння i дослiдницькi навички, умiння описувати i систематизувати результати спостережень, планувати i проводити невеликi експериментальнi дослiдження, проводити вимiрювання фiзичних величин, робити узагальнення й висновки; • сприяти розвитку iнтересу школярiв до фiзики • розвиток логічного мислення, • розвиток уміння експериментувати, технічно мислити і у результаті розвивати творчі здібності

Протягом реалізації проекту учні навчаються: - шукати в Інтернеті необхідну інформацію стосовно теми уроків (аудіо, відеоматеріали, статті), - працювати у програмах Microsoft Office: Word, Power Point, - створювати та демонструвати презентації, - створювати інформаційні бюлетені та wiki - сайти, блоги, - обговорювати та висловлювати власні думки на форумах

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж вивчення теми протягом 7 годин. Визначення попередніх знань учнів з теми проводиться за допомогою опитування, тестування та складання таблиці З-Х-Д . Поточне оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які надаються вчителем під час фронтального опитування та у завданнях, які надаються групам учнів, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання - оформленні мультимедійного продукту (публікації, презентації,блогу, тощо) для представлення результатів учнівських проектів: контрольний список для оцінювання навичок дослідження джерел інформації , контрольний список для оцінювання навичок планування проекту , контрольний список для оцінювання навичок аналізу інформації , контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні, форму для оцінювання експериментального дослідження , форму для оцінювання мультимедійної презентації , форму для оцінювання вміння робити висновки . Учні використовують надані вчителем форми оцінювання з балами з кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання свого проекту. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій. Контрольні списки питань до проекту допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання завдань. Проводиться також взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним відповідно до контрольного списку для оцінювання внеску учасника до роботи групи та форми для оцінювання .

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Коваль Оксана Євгеніївна

Фах, навчальний предмет

вчитель фізики

Навчальний заклад

Одеська спеціалізована школа №86 з поглибленим вивченням англійської мови

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Одеська спеціалізована школа №86 з поглибленим вивченням англійської мови

Тренери

Демченко Світлана Миколаївна