Відмінності між версіями «Портфоліо Іщенко Наталії Михайлівни з теми "Героїчні пісні й фольклорні балади"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
Рядок 21: Рядок 21:
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
Учні знайомляться з презентацією учителя (при цьому вони є активними учасниками обговорювання) • Учні формують групи і кожна група виконує своє завдання.  Створити презентацію для захисту проекту Презентація 8. Створити сайт та блог для демонстрації своїх результатів Група 2: 1. Яку назву дістали епічні пісні? 2. Якими були традиційні народні назви билин? 3. Назвіть характерні ознаки билин. Як вони виконувались? 4. На які цикли поділяються билини? 5. Коли народ складав билини і з якою метою? 6. Що спільного між билиною та казкою? 7. Створити презентацію для захисту проекту Презентація 8. Створити сайт та блог для демонстрації своїх результатів
+
Учні знайомляться з презентацією учителя (при цьому вони є активними учасниками обговорювання)• Учні формують групи і кожна група виконує своє завдання.  Створити презентацію для захисту проекту Презентація. Створити сайт та блог для демонстрації своїх результатів.
Група 3: 1. З якими історичними подіями пов’язаний сюжет билин про Іллю Муромця? 2. Як зображено князя Володимира? 3. Яка роль повторів у тексті билини? 4. Яке значення мають гіперболи? Наведіть приклади перебільшень у змалюванні подвигів Іллі Муромця? 5. Доведіть, що в билинах оспівується почуття власної гідності людини. 6. Чому головним героєм билин є богатир? 7. Створити презентацію для захисту проекту Презентація 8. Створити сайт та блог для демонстрації своїх результатів
+
Група 1: 1.Яку назву дістали епічні пісні? 2.Якими були традиційні народні назви билин? 3.Назвіть характерні ознаки билин. Як вони виконувались? 4.На які цикли поділяються билини? 5. Коли народ складав билини і з якою метою? 6.Що спільного між билиною та казкою? 7.Створити презентацію для захисту проекту Презентація 8. Створити сайт та блог для демонстрації своїх результатів.
Колективна робота: Організація перегляду учнями презентацій, пов’язаних з темою проекту
+
Група 2: 1. З якими історичними подіями пов’язаний сюжет билин про Іллю Муромця? 2.Яка роль повторів у тексті билини? 3.Яке значення мають гіперболи? Наведіть приклади перебільшень у змалюванні подвигів Іллі Муромця? 4.Доведіть, що в билинах оспівується почуття власної гідності людини. 5.Чому головним героєм билин є богатир? 6.Створити презентацію для захисту проекту Презентація 7. Створити сайт та блог для демонстрації своїх результатів
Діяльність учителя o До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів, використовуючи для цього буклет o Вчитель на початковому етапі проекту знайомить учнів з темою, організовує дискусію на тему проекту. Далі учитель демонструє презентацію, присвячену проекту та діаграм та формує групи учнів, формулюючи перед ними завдання. На протязі виконання проекту учитель виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи і в разі необхідності окремих учнів. o Наприкінці проекту учитель організовує захист дітьми своїх проектів.
+
Колективна робота: Організація перегляду учнями презентацій, пов’язаних з темою проекту.
 +
Діяльність учителя : До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів. Вчитель на початковому етапі проекту знайомить учнів з темою, організовує дискусію на тему проекту. Далі учитель демонструє презентацію, присвячену проекту та діаграм та формує групи учнів, формулюючи перед ними завдання. На протязі виконання проекту учитель виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи і в разі необхідності окремих учнів. Наприкінці проекту учитель організовує захист дітьми своїх проектів.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 21:01, 21 серпня 2012

Назва проекту

"Героїчні пісні й фольклорні балади"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література

Навчальна тема (як записано в програмі)

Героїчні пісні й балади

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Навчальний проект «Героїчні пісні й фольклорні балади» присвяченій вивченню давньоруських билин та балад. На початку проекту учні формують декілька груп, кожна з яких займається дослідженням своєї теми – «Культура Київської Русі», «Виникнення героїчних пісень й балад », «Головний герой давньоруських билин». В результаті роботи над проектом учні знайомляться з історією та культурою Київської Русі; з’ясовують причини виникнення героїчного епосу, досліджують чому саме богатир є головним героєм давньоруських билин; створюють блоги та веб-сайти, відповідно до теми проекту з метою демонстрації результатів; створюють мультимедійні презентації для захисту проекту.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учні знайомляться з презентацією учителя (при цьому вони є активними учасниками обговорювання)• Учні формують групи і кожна група виконує своє завдання. Створити презентацію для захисту проекту Презентація. Створити сайт та блог для демонстрації своїх результатів. Група 1: 1.Яку назву дістали епічні пісні? 2.Якими були традиційні народні назви билин? 3.Назвіть характерні ознаки билин. Як вони виконувались? 4.На які цикли поділяються билини? 5. Коли народ складав билини і з якою метою? 6.Що спільного між билиною та казкою? 7.Створити презентацію для захисту проекту Презентація 8. Створити сайт та блог для демонстрації своїх результатів. Група 2: 1. З якими історичними подіями пов’язаний сюжет билин про Іллю Муромця? 2.Яка роль повторів у тексті билини? 3.Яке значення мають гіперболи? Наведіть приклади перебільшень у змалюванні подвигів Іллі Муромця? 4.Доведіть, що в билинах оспівується почуття власної гідності людини. 5.Чому головним героєм билин є богатир? 6.Створити презентацію для захисту проекту Презентація 7. Створити сайт та блог для демонстрації своїх результатів Колективна робота: Організація перегляду учнями презентацій, пов’язаних з темою проекту. Діяльність учителя : До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів. Вчитель на початковому етапі проекту знайомить учнів з темою, організовує дискусію на тему проекту. Далі учитель демонструє презентацію, присвячену проекту та діаграм та формує групи учнів, формулюючи перед ними завдання. На протязі виконання проекту учитель виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи і в разі необхідності окремих учнів. Наприкінці проекту учитель організовує захист дітьми своїх проектів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Іщенко

Фах, навчальний предмет

вчитель світової літератури

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа №22 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської Області

Місто\село, район, область

м. Одеса, Суворівський район

Контактні дані

Адреса закладу: м. Одеса, вул. Махачкалинська 4.

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери