Відмінності між версіями «Обговорення:Проект з географії Вода-невідоме про знайоме!»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
Рядок 12: Рядок 12:
  
 
Точно - невідоме про відоме, тобто про звичайну воду. Цікаво та пізнавально --[[Користувач:Gromko|Gromko]] 18:14, 24 грудня 2011 (UTC)
 
Точно - невідоме про відоме, тобто про звичайну воду. Цікаво та пізнавально --[[Користувач:Gromko|Gromko]] 18:14, 24 грудня 2011 (UTC)
 +
*Шановна колего! Тема здорового способу життя, зокрема  вживання "живої" води є актуальною! Але за умов конкурсу кінцевим результатом проекту не може бути презентація, публікація та веб-сайт (створений у Паблішері). Уточніть, будь ласка, адресу онлайн-ресурсів (якщо таки є), де можна переглянути діяльність та результати учнів, наприклад, досліди щодо впливу талої води на розвиток рослин. З повагою, експерт конкурсу --[[Користувач:Кузьмінська Олена|Кузьмінська Олена]] 11:00, 16 січня 2012 (UTC)

Поточна версія на 14:00, 16 січня 2012

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 4

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЕКТ З ГЕОГРАФІЇ ДЛЯ УЧНІВ 6 КЛАСІВ "ВОДА - НЕВІДОМЕ ПРО ЗНАЙОМЕ!"

КЕРІВНИК ПРОЕКТУ ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ РУДЕНКО ЮЛІЯ ВАСИЛІВНА

Строки проведення проекту: початок 22.03.2011, завершення 12.04.2011

Ключове питання проекту: «Жива» та «мертва» вода – казка чи реальність?

Під час роботи над проектом учні виявляли, чи існує «жива» та «мертва» вода в сучасному житті, в Україні; аналізували стан питних вод України; встановлювали, чи є в Україні води, що мають лікувальні властивості, шукали альтернативу водопровідній воді, з’ясовували значення «живої» води для організмів; проводили досліди щодо впливу талої води на розвиток рослин; крім цього вчилися стисло, чітко, зручно, ефективно представляти результати власних досліджень за допомогою діаграм, презентацій, публікації, веб-сайту, ілюструвати ідеї, висновки, комбінуючи текст і зображення, удосконалювали вміння збирати й обробляти інформацію, використовуючи форми опитування, ресурси Internet, вчилися аргументовано доводити власну думку; виховувалися патріотичні почуття, почуття шанобливого ставлення до власного здоров’я, навколишнього середовища. Представлення результатів проектної діяльності відбулося на шкільному тижні інтелектуальних змагань з демонстрацією матеріалів в шкільній газеті, колективними доповідями та використанням слайдової презентації під час конференції для учнів 6 - 8 класів. Підсумкові матеріали проекту було розміщено на сайті школи.

Точно - невідоме про відоме, тобто про звичайну воду. Цікаво та пізнавально --Gromko 18:14, 24 грудня 2011 (UTC)

  • Шановна колего! Тема здорового способу життя, зокрема вживання "живої" води є актуальною! Але за умов конкурсу кінцевим результатом проекту не може бути презентація, публікація та веб-сайт (створений у Паблішері). Уточніть, будь ласка, адресу онлайн-ресурсів (якщо таки є), де можна переглянути діяльність та результати учнів, наприклад, досліди щодо впливу талої води на розвиток рослин. З повагою, експерт конкурсу --Кузьмінська Олена 11:00, 16 січня 2012 (UTC)