Обговорення:Портфоліо Півненко Юлії Володимирівни з теми "Харчування і здоров’я"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:13, 9 листопада 2012, створена Chemodurova Yulia (обговореннявнесок) (Вдалі моменти)

Перейти до: Навігація, пошук

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

План вивчення теми чітко показує, як вся діяльність учнів щодо реалізації навчального проекту спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям. Завдання, що пропонуються учням, спрямовані на формування навичок 21 століття (зокрема навичок критичного мислення і вміння вирішувати проблеми, комунікативних навичок та навичок співробітництва, грамотності у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, соціальних навичок тощо), створюються умови та надаються чіткі інструкції для розвитку цих навичок. У процесі навчання постійно використовуються ключові на тематичні запитання, що дозволяє сфокусувати навчання учнів на важливих концепціях предмету та основних ідеях вивчення теми. В процесі вивчення теми в учнів є можливість продемострувати результати своєї діяльності у різний спосіб. Вони самостійно у группах створюють реальні продукти та обирають способи їх презентування (блог, презентація, буклет), відповідно до запланованих завдань. Крім того, передбачаються різні завдання для допомоги учням з різними навчальними потребами.

Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

План оцінювання, методи та інструменти оцінювання відповідають всім державним освітнім стандартам, праграмам та вимірюють рівень досягненння тих навчальних цілей, які заплановані при вивченні теми. Засоби оцінювання враховують як організацію роботи над проектом та презентуванням його результатів учнями. Так, вчитель проводить декілька разів оцінювання навчальних потреб учнів, для того, щоб зясувати попередні знання учнів з цієї теми за презентацію для проведення мозгової атаки, пропонує учням заповніти З-Х-Д таблицю та радіальну діаграму. Впродовж роботи над проектом учні також використовують форми самооцінювання, які допомагають їм добре виконати завдання та спрямовують їх на виконання завдань проекту. Засоби оцінювання, що використовуються впродовж роботи над проектом, є різноманітними, простими та зрозумілими для використання учнями і дозволяють порівнювати досягнення учнів з їх очікуваннями.

Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Прикдад учнівської роботи створений у вигляді блогу та містить в собі щоденник здорового харчування, на сторінках якого розміщені відео та фотоальбоми зі стравами та здійснений опис меню членів групи, які працюють над проектом. Щоб залучити членів інших груп до спілкування на сторінках блогу поставлені запитання: "Нас цікавить твоя думка щодо обраних нами страв. Які страви ти обрав для себе?", що спонукають учнів до обговорення проблеми. Розміщення інформації на сторинках блогу є достатньо простим й зрозумілим для використання учнями початкової школи.

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Форма оцінювання блогу молодших школярів має спеціальні розділи ("мета", "зміст", "читачі", "мова", "оновлення", "оформлення", "творчий підхід"), в яких докладно описані конкретні зання, навички та поведінка. Є простими й зрозумілими для цієї вікової групи.

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ