Відмінності між версіями «Обговорення:Портфоліо Іваненка Олександра Петровича з теми "Соціальні мережі. Добро чи зло?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(ІНШІ КОМЕНТАРІ)
(Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела))
Рядок 76: Рядок 76:
 
Раджу переглянути портфоліо і виправити помилки щодо посилань на учнівський блог, учительску презентацію і т. д. Виправити відповідно до свого проекту «Соціальні мережі. Добро чи зло?», а не проекту "Урановий меч Кіровограду".
 
Раджу переглянути портфоліо і виправити помилки щодо посилань на учнівський блог, учительску презентацію і т. д. Виправити відповідно до свого проекту «Соціальні мережі. Добро чи зло?», а не проекту "Урановий меч Кіровограду".
 
--[[Користувач:Лопушнян Світлана|Лопушнян Світлана]] 08:41, 4 березня 2012 (UTC)
 
--[[Користувач:Лопушнян Світлана|Лопушнян Світлана]] 08:41, 4 березня 2012 (UTC)
 
=Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)=
 
Я не можу прокоментувати цей пункт.
 
Взагалі Скрипка Г. В. дозволила використовувати своє портфоліо, як зразок оформлення портфоліо.
 
Вчитель цим правом скористався, але не виправив посилання на презентації та інші докумети у портфоліо, залишивши їх в початковому вигляді. Я не розумію цю помилку?
 
--[[Користувач:Лопушнян Світлана|Лопушнян Світлана]] 08:46, 4 березня 2012 (UTC)
 
  
 
=ІНШІ КОМЕНТАРІ=
 
=ІНШІ КОМЕНТАРІ=

Версія за 20:35, 27 березня 2012

ЯК ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ:


1.Увійдіть в вікі під власним логіном і паролем.

2. В режимі редагування увійдіть в відповідний розділ цієї статті, клацнувши на посилання ред. , що розташоване праворуч біля кожного розділу статті.

3. Внесіть свої коментарі у відповідний розділ.

4. Залишіть свій автоматичний підпис в кінці свого допису, натиснувши на кнопку Ваш підпис з часовою міткою (передостяння кнопка над вікном редагування).

5. Перегляньте свій допис, натиснувши на кнопку Попередній перегляд.

6. За потреби внесіть зміни до свого допису. Знову перегляньте його в Попередньому перегляді.

7. Якщо ваш допис виглядає, як ви очікували, натисніть на Зберегти сторінку.

8. Перейдіть до наступного розділу і внесіть свої коментарі, повторивши кроки 2-7 для кожного допису.

УВАГА!

Вступний документ або презентація

Учительська презентація "Ми в безпеці"

Вдалі моменти

Вчитель націлює учнів на ті питання, які будуть вивчатися в проекті. Добре розподіляє обовязки між групами. Яка група, що буде робити під час виконання проекту.

Ідеї для покаращення

Ця презентація не стосується проекту "Соціальні мережі. Добро чи зло?", а взята зовсім з іншого проекту про радіаційний фон, радіацію, випромінювання. --Лопушнян Світлана 07:25, 4 березня 2012

План оцінювання (графік і опис)

Вчитель використовує для оцінювання: контрольний список для вікі-сторінки,контрольний список запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом, контрольний список групової роботи в проекті, допомога учням у плануванні прокту в ході конференції.

Вдалі моменти

використання контрольного списоку групової роботи в проекті, контрольний список запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом

Ідеї для покаращення

Я б додала ще контрольні списки оцінювання роботи учнів на початку роботи над проектом та під час роботи над проектом. --Лопушнян Світлана 08:01, 4 березня 2012 (UTC)

Приклад учнівської роботи

Блог проекту "Урановий меч Кіровограду "

Вдалі моменти

Блог зроблено на з використанням вкладок, де кожна вкладка підписана. натиснувши на відповідну вкладку можна відразу прочитати добре підібраний матеріал, який записано коректно, стисло, а саме головне зрозуміло.

Ідеї для покаращення

Я раджу вчителеві, щоб його учні створили блог «Соціальні мережі. Добро чи зло?», використовуючи, як зразок блог проекту "Урановий меч Кіровограду". А то не зрозуміло проект на одну тему, а розкривається зовсім інша тема. --Лопушнян Світлана 08:09, 4 березня 2012 (UTC)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покаращення

Я раджу використати: Форма оцінювання навичок виявлення та опису проблеми ця форма виявить навички виявлення та опису проблем при роботі над проектом. Форма оцінювання командної роботи, ця форма виявить навички учнів щодо оцінки їхніх вмінь співпрацювати з іншими. --Лопушнян Світлана 08:18, 4 березня 2012 (UTC)

Допоможні матеріали для фасилітації

Вчитель використовує додатково: контрольний список для оцінювання веб-сайтів, контрольний список для савмооцінювання їхнього блогу, інструкцію для пошукової діяльності в Інтернеті.

Вдалі моменти

контрольний список для оцінювання веб-сайтів, інструкція для пошукової діяльності в Інтернеті.

Ідеї для покращення

Можливо ще необхідно додати учням список використаних джерел в Інтернеті з ціллю звузити пошукову діяльність учнів необхідних веб-сайтів, на яких є інформація, що стосується їхнього проекту. --Лопушнян Світлана 08:28, 4 березня 2012 (UTC)

Інші складові Портфоліо (документи)

Під час виконання дослідницьких завдань учні самостійно здійснюють самоспрямування у діяльності за допомогою розроблених вчителем підказок та нагадувань

Вдалі моменти

Допомога учням у планувані проекту, Для ознайомлення учнів із завданнями для досліджень пропонується учительський документ для фасилітації – презентація, яка розміщується в Інтернеті і є доступною будь-кому та будь-де.

Ідеї для покаращення

Раджу вчителеві переробити цю презентацію для свого проекту «Соціальні мережі. Добро чи зло?» --Лопушнян Світлана 08:33, 4 березня 2012 (UTC)

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Цікавий проект. Портфоліо складено з вимогами.

Ідеї для покращення

Раджу переглянути портфоліо і виправити помилки щодо посилань на учнівський блог, учительску презентацію і т. д. Виправити відповідно до свого проекту «Соціальні мережі. Добро чи зло?», а не проекту "Урановий меч Кіровограду". --Лопушнян Світлана 08:41, 4 березня 2012 (UTC)

ІНШІ КОМЕНТАРІ

В кінці розділу "Діяльність учнів" я знайшла вікі-статтю "Захист соціальних мереж", про яку у навчальному плані вчитель не згадує. У цій статті висунуті питання для дослідження: Чи допомагає спілкування в соціальній мережі знайти тобі друзів, однодумців? Чи може допомогти соціальна мережа донести ваші думки? Чого може навчити тебе соціальна мережа? Чи може допомогти соціальна мережа підвищити самооцінку, зробити тебе більш успішним? Проведено дослідження, анкетування однокласників та зроблені відповідні висновки. --Лопушнян Світлана 08:54, 4 березня 2012 (UTC)