Відмінності між версіями «На допомогу тренерові»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 7: Рядок 7:
 
[[Вимоги до комп’ютерного класу для проведення тренінгів за програмою „Intel® Навчання для майбутнього”]]  
 
[[Вимоги до комп’ютерного класу для проведення тренінгів за програмою „Intel® Навчання для майбутнього”]]  
  
[[Листок готовності до проведення тренінгу за програмою „Intel® Навчання для майбутнього”]]  
+
[[Перевірка готовності до проведення тренінгу за програмою „Intel® Навчання для майбутнього”]]  
  
 
[[Загальні критерії оцінювання проекту за програмою „Intel® Навчання для майбутнього”]]  
 
[[Загальні критерії оцінювання проекту за програмою „Intel® Навчання для майбутнього”]]  

Версія за 13:57, 26 травня 2008

Засадничі документи

Навички ХХІ століття

Вимоги до тренерів-методистів за програмою „Intel® Навчання для майбутнього”

Вимоги до комп’ютерного класу для проведення тренінгів за програмою „Intel® Навчання для майбутнього”

Перевірка готовності до проведення тренінгу за програмою „Intel® Навчання для майбутнього”

Загальні критерії оцінювання проекту за програмою „Intel® Навчання для майбутнього”


Web 2.0

Корисні Internet-ресурси

Скринкасти в освіті

Досить цікавим освітнім засобом є скринкаст - анімоване зображення руху людини на екрані комп'ютера, яке рухається закладками і командами програмного засобу або за посиланнями Веб-сервісу. Можливо, скринкаст не так эфектно сприймається, як живе відео чи професійно зроблена фотографія, проте і він може стати досить корисним засобом для освітніх цілей. Докладніше про скринкасти і як їх створювати тут [1]

Дискусія про розвиток освіти у рамках конференції "Образование 2.0"

Переглянути початок цікавої дискусії можна тут [2], а продовження - [3]


Книги

Практичний посібник Євгена Патаракінка відтепер стане у нагоді всім українським тренерам програми Intel "Навчання для майбутнього" для опанування мистецтва створення мережевих спільнот. З книгою можна ознайомитися тут: [4].

Опис книги:

Патаракін Є.Д. Створення учнівських, студентських і викладацьких спільнот на базі мережевих сервісів Веб 2.0.- К.: Навчально-методичний центр «Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні», 2007.- 88 с. / В надз.: Програма Intel®"Навчання для майбутнього". Соціальні сервіси Web 2.0. ISBN 966-8487-41-9

У практичному посібнику розглядаються можливості, які відкривають для спільної діяльності соціальні сервіси. Мережеві спільноти допомагають нам думати разом і розширюють наше мислення. Дякуючи розвитку мережевих спільнот ми отримуємо можливості спостерігати у мережі інтелектуальну діяльність інших людей. Ми можемо відтепер не лише читати тексти і звіти, які вони пишуть, а й спостерігати, як вони шукають інформацію, як вони класифікують створене й знайдене, як вони використовують мережеві спільноти. Ми можемо спостерігати, використовувати і копіювати невеликі фрагменти дій, які щоденно роблять у мережі інші люди. Внаслідок повторення простих операцій ми можемо через мережу переймати способи дії інших людей і вчитися результативніше.

Цей інноваційний посібник призначений для навчання педагогів, студентів і всіх тих, хто хоче використати у своїй організаційній практиці сучасні мережеві сервіси.


Проектна методика

Статті

Морзе Н.В., Дементієвська Н.П. КОМП"ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ РОЗВИТКУ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ [5]

Комп'ютер реально стає сьогодні незамінним помічником вчителя та учня в опануванні інформаційними потоками, допомагає моделювати та ілюструвати процеси, явища, об'єкти та події. Вчителі зазначають, що учні часто іноді випереджають багатьох освітян в використанні комп'ютерів і телекомунікаційних технологій, а їм їх важливо „доганяти”. Особливо важливим є те, що, сучасні комп'ютерні технології в поєднанні з новітніми освітніми технологіями стають ефективними засобами розвитку мислення учнів і вчителів. У статті розглядаються деякі психолого-педагогічні аспекти впровадження ІКТ у навчальний процес, що закладені в основу освітньої програми „Intel®Навчання для майбутнього”.


Корисні Internet-ресурси

На освітньому сайті корпорації Intel розміщено російськомовні матеріали, які можуть зацікавити кожного тренера програми. Радимо ознайомитися з ними:

Разработка эффективных проектов: Обучение через проекты учителя [6]

Оценивание проектов: Повышение качества образования [7]