Навчальний проект з інформатики Олійник Наталії Валеріївни "На межі старого і нового"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:58, 16 лютого 2017, створена Наталі Олійник (обговореннявнесок) (Коляда Ірина Григорівна)

Перейти до: Навігація, пошук


Зміст

ТЕМА ПРОЕКТУ:

"На межі старого і нового"

ПРЕДМЕТИ:

Інформатика, історія

КЛАСИ:

для учнів 7 класів (13 років)

ОСНОВНА ІДЕЯ ПРОЕКТУ:

вивчення історії рідного міста, порівняти столітні історичні споруди із сучасним їх становищем. Учні об’єднуються в групи. Кожна група підбирає 2-3 легенди міста Кам'янське. Роботи учасників груп представляються у вигляді презентації, публікації або відео роботи та знаходяться на інтерактивному веб-сайті.

ПЛАН ВИВЧЕННЯ ТЕМИ: "На межі старого і нового"

ОЦІНЮВАННЯ:

Контрольний список мультимедійної презентації до проекту «На межі старого і нового». 7 класи

Форма оцінювання представлення результату проекту з теми «На межі старого і нового». 7 класи

ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛЯ

Діяльність учня

На уроці інформатики учням було представлено презентацію проекту на тему «На межі старого і нового», в якій розкривається історія історичних споруд міста Кам’янське.  Дітей вразили історичні факти та легенди про деякі архітектурні споруди міста. Особливо зацікавив будинок зі шпилем на головній площі міста. Запропонований вчителем «Опитувальник для учнів» наштовхнув учнів більш детально познайомитися з історією рідного міста.  Вони одразу захотіли провести дослідження будинку зі шпилем, відслідкувати його історію від його перших днів до сьогодення та дати відповідь на питання, яке турбує всіх однокласників «Чому в домі зі шпилем ніхто не проживає?».

Діяльність вчителя

Вчитель підготувала публікацію проектної діяльності та презентацію на тему «На межі старого і нового» для зацікавлення дітей до вивчення історії рідного міста. Робота була розпочата із проходження підготованого вчителем «Опитувальника для дітей», в якому діти змогли оцінити свої знання з історії рідного міста. Об’єднавши учнів в групи та надавши кожній групі завдання, розпочалася робота.

 Діяльність учня

За допомогою мережі Інтернет учні здійснюють пошук історичних фактів архітектурних споруд міста. Проводять опитування серед мешканців міста, своїх друзів, знайомих. Знайдена інформація – текстова, фото та відео збережена у відповідних папках. У створеному блозі учні розміщують інформацію про учасників проекту, історичні факти, легенди та доповнюють все це графічними додатками. По завершенню проекту відбувається презентація робіт. Після представлених всіма групами робіт відбуваються оцінювання демонстраційних продуктів проектів.

Діяльність вчителя

Перегляд робіт учнів, обговорення результатів, оцінювання проектів.

ВІДОМОСТІ ПРО АВТОРА

Олійник Наталія Валеріївна

вчитель інформатики

НВК гімназія № 11 м. Кам'янське

м. Кам'янське, Дніпропетровської області, область

Контактні дані

INTEL "Навчання для майбутнього" v.10

06.02.201 - 17.02.2017

ДОІППО


Тренери

Харлаш Людмила Михайлівна

Запорожець Ольга Миколаївна

Коляда Ірина Григорівна

Кущова Тетяна Анатоліївна