Відмінності між версіями «Навчальний проект Гуразди Оксани за темою "Опале листя : користь чи шкода?»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 13: Рядок 13:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
 +
[[Міні – проект розрахований для з*ясування : як і де можна використати опале листя в повсякденному житті; процеси, які пов*язані з явищем горіння та листопаду в житті рослин. Робота над проектом дозволить учням вийти за межі навчальної програми , розширити свій кругозір.
 +
  Учні  в процесі роботи навчаються опрацьовувати навчальну літературу, інтернет-ресурси, збирати інформацію про процеси гниття в ґрунті, значення даного  процесу для життя рослин. Вони будуть готувати звіти, плакати. Школярі в ході роботи над міні-проектом віднайдуть вірні відповіді на питання, які до сьогодні їм були невідомі.
 +
Робота над проектом триває протягом тижня.
 +
Учасники проекту вивчають різні аспекти означеної проблеми.
 +
Кожен учасник проекту працює за планом реалізації завдань творчої групи. План складено з урахуванням здібностей і нахилів учнів з різним рівнем навчальних досягнень та особистих уподобань. Це сприяє розвитку інформаційної, комунікативної, соціальної компетенцій, також спонукає до розвитку творчого мислення та нестандартного підходу до вирішення стандартних проблем.
 +
У ході роботи над міні-проектом представники творчої групи здійснюють самостійний пошук інформації, методи мозкового штурму, асоціативного куща, влаштовують «круглі столи» ]]
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 20:27, 13 лютого 2017


Назва навчальної теми

Опале листя : користь чи шкода

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

Вік учнів, клас

7-8 років, 2 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

[[Міні – проект розрахований для з*ясування : як і де можна використати опале листя в повсякденному житті; процеси, які пов*язані з явищем горіння та листопаду в житті рослин. Робота над проектом дозволить учням вийти за межі навчальної програми , розширити свій кругозір.

  Учні  в процесі роботи навчаються опрацьовувати навчальну літературу, інтернет-ресурси, збирати інформацію про процеси гниття в ґрунті, значення даного  процесу для життя рослин. Вони будуть готувати звіти, плакати. Школярі в ході роботи над міні-проектом віднайдуть вірні відповіді на питання, які до сьогодні їм були невідомі.
Робота над проектом триває протягом тижня.

Учасники проекту вивчають різні аспекти означеної проблеми. Кожен учасник проекту працює за планом реалізації завдань творчої групи. План складено з урахуванням здібностей і нахилів учнів з різним рівнем навчальних досягнень та особистих уподобань. Це сприяє розвитку інформаційної, комунікативної, соціальної компетенцій, також спонукає до розвитку творчого мислення та нестандартного підходу до вирішення стандартних проблем. У ході роботи над міні-проектом представники творчої групи здійснюють самостійний пошук інформації, методи мозкового штурму, асоціативного куща, влаштовують «круглі столи» ]]

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери