Користувач:Udovenko

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:45, 14 липня 2012, створена Udovenko (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

«Неклітинні форми життя.»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія, Основи здоров’я.

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Неклітинні форми життя.»

Вік учнів, клас

10 клас, 16 років

Стислий опис проекту

Учні при вивченні теми повинні ознайомиться з будовою,складом, способом життя неклітинних форм життя – вірусів, пріонів, віроїдів, визначити їх значення в природі і житті людини. Учні після вивчення теми повинні знати як можна захиститися від різних вірусних хвороб,особливо знати профілактику ВІЛ-інфекії/СНІДу. Поширювати добуті знання про способи боротьби з вірусними захворюваннями серед учнів та батьків виховувати бережливе ставлення до свого здорв’я та оточуючих людей.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Основні цілі та очікувані результати навчання біології: • формування умінь використовувати набуті знання для оцінки наслідків своєї діяльності по відношенню до навколишнього середовища, здоров'я інших людей, власного здоров'я, обґрунтування та дотримання заходів профілактики захворювань, правил поведінки у природі; • формування умінь користуватися різними джерелами інформації та оцінювати достовірність біологічної інформації; • розвиток інтелектуальних і творчих здібностей; виховання переконаності у можливості пізнання живої природи, необхідності дбайливого ставлення до навколишнього середовища, власного здоров'я Сформувати в учнів знання про віруси як неклітинні форми життя та внутрішньоклітинні паразити; розглянути особливості будови, життєві цикли та різноманітність вірусів, а також можливі шляхи появи вірусів на планеті; дати поняття віріон, бактеріофаг, прості та складні віруси. Розвивати уміння учнів порівнювати неклітинні та клітинні форми життя, робити відповідні висновки та узагальнення.. Виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей

Опис оцінювання

Оцінювання учнів проводиться на початку роботи з проектом, впродовж роботи та наприкінці. Види оцінювання: самооцінювання та оцінювання вчителем.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери