Відмінності між версіями «Користувач:Лариса Анатольевна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Навчальні цілі)
Рядок 25: Рядок 25:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
Учні  розрізняють планети земної групи й планети-гіганти; характеризують Землю як планету Сонячної системи; описують: природу планет і малих тіл Сонячної системи; процес формування Сонячної системи; пояснють причини парникового ефекту, причини виникнення припливів і відпливів; суть астероїдної небезпеки для Землі; обґрунтовують значення вивчення планет для природничих наук.
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 11:15, 29 березня 2013



Назва проекту

Як прагнення людини перебувати у місці, "відкритому до високого" впливало на розвиток науки?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інші навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми: інформатика, англійська мова.

Навчальна тема

11 клас. Астрономія. Тема «Сонячна система» в якій розглядають наступні питання: Земля і Місяць; Планети земной группи: Меркурій, Венера, Марс і його супутники; Планет-гіганти: Юпітер, Сатурн, Уран,Нептун та їхні супупники, Плутон та його супутник Харон. Малі тіла Сонячної системи – астероїди, комети,метеори. Дослідження планет за допомогою космічних апаратів.Етапи формування нашої планетної системи. 10 клас.Фізика. Тема «Динаміка» в якій розглядаються наступні питання: «Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики»

Вік учнів, клас

11 клас, 17 років, Модуль 1-4.

10 клас, 16 років. Модуль 5-6.


Стислий опис проекту

Навчальний проект стосується теми «Сонячна система» та «Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики» з курсу фізики та астрономії 10 та 11 класів (класи з англійським профілем) і покликаний поглибити знання учнів, прищепити учням навички проектної дослідницької діяльності. Завдання учнів - дати власну відповідь на ключове запитання: " Як прагнення людини перебувати у місці, "відкритому до високого" впливало на розвиток науки?". Для цього учням пропонується об'єднатися у групи і відповісти на запитання " Як прагнення людини перебувати у місці, "відкритому до високого" впливало на розвиток науки?" (очікувана діяльність учнів: створення багатосторінкового тематичного блогу, де кожна група учнів матиме свою сторінку для демонстрації результатів роботи. Результатом роботи буде створена презентація , публікація (англ. мовою), виготовлення макету планети та розрахування практичної задачи (наприклад, 1.Експериментальне визначення радіусу Землі. 2.Розрахунок маси Землі та її густини. 3.Розрахунок космічних швидкостей тіл, які стартують з Землі.) Діяльність учнів в ході виконання проектних робіт спрямована на формування у них знань, вмінь та навичок згідно вимог державних стандартів та чинних навчальних програм, а також на формування у них навичок 21-го століття: творчості, іноваційності, критичного мислення, інформаційної грамотності, комунікативних навичок та навичок співробітництва.

Навчальні цілі

Учні розрізняють планети земної групи й планети-гіганти; характеризують Землю як планету Сонячної системи; описують: природу планет і малих тіл Сонячної системи; процес формування Сонячної системи; пояснють причини парникового ефекту, причини виникнення припливів і відпливів; суть астероїдної небезпеки для Землі; обґрунтовують значення вивчення планет для природничих наук.

Опис оцінювання

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ