Користувач:Olga.selutina61

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Прості та складні речовини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, фізика , географія, біологія.

Навчальні цілі

Вкажіть основний навчальний предмет, для вивчення якого ви будете розробляти цю навчальну тему. Зазначте тему, як вона сформульована в навчальних програмах та Державних освітніх стандартах. Зазначте також інші навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми.

Вік учнів, клас

13років

Стислий опис проекту

1. Актуалізація опорних знань. Опора на знання ,отриманні під час вивчення інших предметів. 2.Мотивізація опорних знань щодо майбутньої роботи( необхідно здивувати, зацікавити, захопити учнів). 3.Вивчення нового матеріалу. Клас ділиться на групи, кожна група має своє завдання ,а комунікація між групами застосовується для розв’язання загальної проблеми: історія відкриття кисню, водню, фізичні властивості. Вправа "Гранування", поширення простих та складних речовин у природі, застосування, дія на організм людини.


Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням публікацію про метод проектів та пропонує, в залежності від визначених ним можливостей класу, форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначються навчальні потреби учнів. Крім того, учитель знайомить учнів із формою «Я - розумію!» у розділі підготовка до 1 заняття. У процесі роботи учні використовують контрольний спи сок досліджень та блогу для проведення самооцінювання. В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я - розумію!». Учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проетом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання блогу, презентації та вікі-сторінки. Учні працюють їз формою «Я - розумію!» за рахунок чого проводиться самооцінювання роботи над проектом. Підсумкове обговорення – рефлексія проводиться чи усно, або у блозі проекту. З метою оцінювання результатів дослідження блогу, презентації, вікі-сторінки використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проектучерез використання Опитувального листа. З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список.


Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Селютіна Ольга Вікторівна

викладач хімії

Одеська ЗОШ №26 І-ІІІ ступенів

місто Одеса, Приморський ряйон

Контактні дані

Віломості про тренінг

24 вересня - 10 жовтня 2012 року

Одеська ЗОШ №26 І-ІІІ ступенів

Крижевська Анжела Миколаївна, Бишко Олена Миколаївна