Портфоліо Заярного Станіслава Семеновича за темою: "Життя у русі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:27, 18 квітня 2016, створена Заярний Станіслав Семенович (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Життя у русі»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект«Життя у русі».... присвяченій профілактиці дефіциту рухової активності При недостатності руху виникає гіподинамія. Вона стає причиною порушень розвитку скелета, томлюваності, поганого сну. Учні більшість часу впродовж дня сидять: за партою у школі, за комп'ютером та біля телевізора вдома. Потрібно чергувати інтенсивну рухову активність із низькою. Це покращує стан організму, зокрема зміцнює серце. У людини, яка достатньо рухається, хороша координація рухів і маса тіла відповідає віковій нормі. Рухова активність сприяє розвитку розумових здібностей, покращує настрій. На початку проекту учні формують декілька груп, кожна з яких займається дослідженням своєї теми . В результаті роботи над проектом створюють мультимедійні презентації та вікі-статтю, відповідно до теми проекту з метоюдемонстрації результатів.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Окрім всього проводиться заповнення таблиці з-х- д. Учні з самого початку роботи над проектами використовують  контрольний список для інформаційного бюлетеню,  контрольний список для оцінювання однолітками презентації щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свогопросування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати  Форму оцінювання вікі-статті,  Форму оцінювання презентації,  Форма оцінювання буклету щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Ті ж самі Форми оцінювання використовується і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Методичні засади Попередні знання та навички  Досвід створення мультимедійнихпрезентацій, інформаційного бюлетеня  Вміння проведення пошук у мережі Інтернет з критичним оцінюванням ресурсів,придатних для навчання та досліджень  Досвід роботи з можливостями Google – створення блогів, сайтів, календарів, документами та ін..  Досвід роботи з програмами пакету Microsoft Office.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград на базі Павлоградського міського ліцею, 11 - 23 квітня 2016 року

Дати проведення тренінгу

11 - 23 квітня 2016 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Шевченко Галина Володимирівна