Обговорення:Портфоліо Наконечної Людмили з теми "Побачити, почути, зрозуміти"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:45, 14 березня 2012, створена Наконечна Людмила (обговореннявнесок) (Ідеї для покаращення)

Перейти до: Навігація, пошук

Форма оцінювання

Приклад учнівської роботи

Дуже сподобалось, що Людмила представила три, а не два, види учнівських робіт, а саме: учнівських блог, вікі-стаття та учнівська презентація. Усі приклади виконані на середньому та високому рівнях.

Вступний документ або презентація

Презентація містить основні думки щодо проекту і дає членам групи ту інформацію, яка дозволить їм надати вам кваліфіковані поради. Також можна використовувати презентацію, при представленні Портфоліо свого проекту в останньому Модулі 11.

Вдалі моменти

Чітко сформульовані ключове, тематичні та змістові запитання. Презентації допомагає визначити ключові концепції, які потрібно донести. Презентація не перевантажена засобами візуалізації, анімаційними ефектами та звуками, а існуючі допомагають усвідомити, що головне в презентації – це її зміст. Презентація структурована, в ній висвітлене бачення роботи над обраним проектом, сформувати навички 21 століття, визначений вигляд резульатів роботи учнів.

Ідеї для покаращення

План оцінювання (графік і опис)

Метою оцінювання є виявлення та перевірка всіх навчальних цілей, які були заплановані для учнів та мають бути відображені в плані оцінювання і мати конкретні терміни, передбачати різні методи та інструменти оцінювання.

Вдалі моменти

Створений інструмент оцінювання для визначення навчальні потреби учнів. Запропоновані засоби оцінювання допомогають оцінити та вимірювати попередні знання учнів та кінцеві знання з якими учні завершують роботу над проектом, їх інтереси та потреби, знаходити слабкі місця в їх знаннях щодо основних понять теми.

Ідеї для покаращення

Не обов’язково планувати окремий метод оцінювання для кожної навчальної цілі, потрібно це зробити лише для найважливіших цілей.

Приклад учнівської роботи

У класі, де ведеться навчання за особистісно-орієнтованими технологіями, учні створюють роботи, які вимагають використання навичок 21 століття та відображають глибину засвоєння навчального матеріалу.Було сплановано та створено приклад учнівської роботи: презентації, вікі-статті та блоґу. Приклад спрямовані на досягнення конкретних навчальних цілей, які внесені до Плану вивчення теми.

Вдалі моменти

Сподобався розподіл учнів на групи, їх аж 7, але діяльність кожної взаємопов'зана. Саме тому кожен учень може знайти галузь роботи (дослідження) за своїми інтересами. Кожна група виконала певну частину роботи, створила продукт в якому представила результати своєї роботи. Учнівських блог сподобався змістом, наявністю діаграм та таблиць.

Ідеї для покаращення

Зверніть увагу на вікі-статтю, її тема досить широка, тому для її створення можна було б використати більш цікавий матеріал.

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Форми були створені для оцінювання та діагностики рівня розвитку в учнів навичок 21 століття, навичок мислення вищих рівнів та для оцінювання засвоєних учнями знань упродовж проекту.

Вдалі моменти

Була спроектована свою система оцінювання, на основі засобів оцінювання проектів програми Intel® «Навчання для майбутнього». Вибрані досить цікаві форми оцінювання, гарно поставленні запитання в формі оцінювання ЗХД.

Ідеї для покаращення

Хотілось би побачити Шаблон оформлення письмових щоденників та більш детальний опис неофіційних спостереження, а також слід було виділині найцікавіші запитання.

Допоможні матеріали для фасилітації

Процес навчання має бути добре організованим для того, щоб весь час бути впевненим у тому, що учні розуміють і усвідомлюють свої навчальні потреби та засвоюють зміст, передбачений навчальною програмою. У класі, в якому панує справжнє особистісно-орієнтоване навчання, учитель повинен уважно прислуховуватись до того, що говорять учні, спостерігати за їх роботою, постійно маючи на увазі поставлені навчальні цілі. Учителю необхідно розробити інструментарій, що має допомогти йому збирати, інтерпретувати (пояснювати) та використовувати відомості про процес навчання учнів, розробити такі засоби, які допоможуть йому сфокусуватися на тому, чому і як навчаються учні.

Вдалі моменти

Були створені та організовані допоміжні ресурси, які надихнають учнів та допомагають їм навчитися вчитися. Був інструктаж щодо моделювання навичок, важливих для впровадження проекту, який надає учням можливість практикувати нові навички в змістовному контексті проекту.


Ідеї для покаращення

Слід більш чітко виділити цілі документу для фасилітації. А саме розглянути мету по заохочуванню учнів до ефективного спілкування.

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покаращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покаращення

Зверніть увагу на роботу в групах та взаємодію учнів під час проекту.

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ

--Наконечна Людмила Миколаївна 13:00, 17 лютого 2012 (UTC)

--Лобода Вікторія Володимирівна 09:15, 2 березня 2012 (UTC)