Портфоліо на тему

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 20:15, 28 квітня 2015, створена Ludavenka (обговореннявнесок) (Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Золотий перетин – божественна міра краси

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - математика

Другорядні предмети - образотворче мистецтво, інформатика

Вік учнів, клас

6 клас, 11-12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

На початку роботи дітям оголошується тема «Графічний редактор Paint» та пропонується учням визначитися, що вони вже знають з даної теми та що б хотіли дізнатися. Називаються теми уроків над якими будуть працювати учні. Перед фінальним уроков для учнів готується невелика стін газета з ключовими питаннями до теми, на повторення. Учням пропонуються питання для ретельної підготовки, так як в кінці теми буде проведений "Турнір-подорож країною графічного редактора". На уроці-подорожі учні самостійно поділяються на групи (роль вчителя - допомогти зробити розподіл обов’язків учнів у групі). Учитель пропонує дітям переглянути презентацію де чітко вказано пункти подорожі. Робить акценти на ключових елементах уроку. Наступний крок – ознайомлення з критеріями оцінювання уроку. Кожній групі роздаються карточки з критеріями оцінювання. Протягом уроку учитель проводить різні форми оцінювання, опитувальник, результати яких представлються у вигяді діаграми.

По завершенню роботи Учні заповнюють форму самооцінювання власної роботи в групі та отриманих в ході роботи навичок щодо виконання досліджень. Для оформлення результатів виконання дослідів вчитель надає учням шаблон звіту.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку вивчення теми провести бліц-тестування з метою оцінки рівня досягнень учнів. Результати тестування обов’язково обговорити. Учитель проводить урок, на якому дає основні поняття про функції, готує список доступної в бібліотеці школи літератури з теми проекту. Клас поділяється на з групи: історики, математики, інформатики. Оголошуються критерії оцінювання роботи учнів Учні обговорюють тему проекту, цілі, завдання, вживаються в ситуацію, складають план роботи групи, та розподіляють обов’язки у групі. Для визначення рівня знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити З-Х-Д таблицю. Після цього учитель пропонує учням проект. Для того щоб учні чітко розуміли, що від них вимагають, учитель демонструє свою - презентацію, після чого кожен учень класу одержує опорний лист для заповнення. Перша група учнів «Історики» знаходить матеріали з історичної довідки походження функції. За результатами своєї діяльності учні створюють бюлетень перша сторінка друга сторінка. Друга група «Математики» опрацьовують прийоми побудови графіків лінійних функцій і створюють презентацію для демонстрації. Третя група «Інформатики» знаходять в мережі Інтернет програми для побудови графіків функцій і знайомляться з правилами роботи з цими програмами. Результат роботи подають у вигляді відеофільму. Впродовж роботи над проектом вчитель консультує групи; Учні обговорюють проміжні результати, оформляють проект згідно з планом, оцінюють свою роботу і роботу учнів своєї групи Наприкінці роботи над проектом вчитель оцінює роботу груп, оцінює опорні листи, учні заповнюють таблицю З-Х-Д

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Марія Блага

Фах, навчальний предмет

інформатика

Навчальний заклад

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Полтавської міської ради

Місто\село, район, область

м. Полтава

Контактні дані

blagaymaria@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28-30.04.15

Місце проведення тренінгу

Полтавська ЗШ № 28

Тренери

Пилюк Світлана Сильвестрівна, методист ЦОІТ ММК м. Полтави