Навчальний проект за темою "Провідні музеї світу"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:23, 29 березня 2015, створена Rud.margo (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Форм и збереження культурної спадщини. Провідні художні музеї світу.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Художня культура,музика, исторія.

Вік учнів, клас

15 років,9 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Художні музеї світу.9 клас. Загальні відомості про збереження культурної спадщини. Бібліотека як осередок збереження пам’яток писемності. Учні обирають один із музеїїв світу: Лувр, Ермітаж, Прадо та готують презентацію,а також поділяються на три групи : «ІСТОРИКИ», «МИСТЕЦТВОЗНАВЦІ», «СУЧАСНИКИ» та дізнаються про цікаві факти з історії музеїв світу та творів мистецтва які там зберігаються.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту з’ясувати готовність учнів до практичної діяльності діагностування початкових знань з даної теми «мозковий штурм»,таблиці ЗХД,отримують інструкції. Демонструє презентацію і ознайомлює з методом проекту, рекомендує джерела для пошуку інформації. В процесі виконання завдання учитель здійснює спостереження за діяльністю учнів, проводить консультації та контролює групову роботу за допомогою Контрольного списку групової роботи. Здійснює поточне оцінювання. Учні проводять власні дослідження. Шукають інформацію в Інтернеті та бібліотеках. По закінченню роботи діти презентують свої наробки для обговорення теми, використовуючи форму оцінювання презентації та форму оцінювання блогу. Після захисту проекту проходить взаємо оцінювання виконаної роботи і вчитель за допомогою тестів підводить підсумки.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

План вивчення теми. Навчальний проект розрахований на учнів 9-го класу.Мета:ознайомити учнів із основними формами збереження культурної спадщини; - дати інформацію про відомі музеї світу та їх колекції; - вчити аналізувати та інтерпретувати художній зміст творів, використовуючи мистецьку термінологію, - вести мистецький діалог; - розвивати естетичний смак, ерудицію, творчу уяву; - виховувати любов до мистецтва, шанобливе ставлення до надбань духовної культури людства.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Рудь Маргарита Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель музичного мистецтва та художньої культури.

Навчальний заклад

КЗО"ЗСШ№88"ДМР

Місто\село, район, область

Дніпропетровськ.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16.03.2015 - 28.03.2015

Місце проведення тренінгу

КЗО "СЗШ №143" ДМР

Тренери

Косенко Вікторія Данилівна