Обговорення:Навчальний проект за темою "Провідні музеї світу"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

--Bokataya.natasha (обговорення) 21:17, 30 березня 2015 (EEST)

=План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)= Художні музеї світу.9 клас. Загальні відомості про збереження культурної спадщини. Бібліотека як осередок збереження пам’яток писемності.Ключове питання: Чи потрібно зберігати культурні цінності народів світу? Яку роль відіграють твори мистецтва в житті людини?

Тематичні запитання: Які форми збереження культурної спадщини ви знаєте? Де вони знаходяться? Твори яких митців знаходяться у Луврі, Прадо, Ермітажі?

Навчальні цілі: Вміти визначати роль і значення творів мистецтва ,вміння характеризувати мистецьки твори за планом:

1.Назва твору, автор.

2.Сюжет твору.

3.Опис місця дії, доба.

4.Головні герої.

5.Композиція.

6.Особисте ставлення

На початку роботи вчитель ознайомлює з буклетом та ключовими і тематичними питаннями проекту, демонструючи свою презентацію. Для виявлення рівня обізнаності учнів та активізації їх діяльності проводяться «Асоціативний кущ» та «Мозковий штурм».Далі учні поділяються на групи «Історики», «Мистецтвознавці», «Сучасники» та отримують конкретні завдання для дослідження теми. Учні створюють презентацію та тематичний блок. Протягом роботи над проектом учитель диференціює роботу, допомагаючи дітям, що мають певні проблеми у навчанні та для обдарованих учнів ускладнює завдання. Учні узагальнюють і систематизують свої дослідження, заповнюючи картку ЗХД. Наприкінці роботи над проектом всі проходять кінцеве тестування та демонструють власні презентації. ==Вдалі моменти== вдало поставлене ключове питання, учні працюють у групах за певним питанням,працюють за планом, висловлюють особисте ставлення до творів мистецтва.


Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

На початку проекту з’ясовує готовність учнів до практичної діяльності за допомогою «мозкового штурму»,таблиці ЗХД. В процесі виконання завдання учитель здійснює спостереження за діяльністю учнів, проводить консультації та контролює групову роботу за допомогою Контрольного списку групової роботи. Здійснює поточне оцінювання. Учні проводять власні дослідження. Шукають інформацію в Інтернеті та бібліотеках. По закінченню роботи діти презентують свої наробки для обговорення теми, використовуючи форму оцінювання презентації та форму оцінювання блогу. Після захисту проекту проходить взаємо оцінювання виконаної роботи і вчитель за допомогою тестів підводить підсумки.

==Вдалі моменти==вчитель визначає рівень знань учнів на початку роботи над проектом

Ідеї для покращення

=Приклад учнівської роботи= Учнівська презентація цікава для інших груп ==Вдалі моменти== учні самостійно працюють над певним питанням, шукають цікавий матеріал, створюють презентацію--Bokataya.natasha (обговорення) 21:17, 30 березня 2015 (EEST)--Bokataya.natasha (обговорення) 21:21, 30 березня 2015 (EEST)

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Використовується формуюче оцінювання, тобто оцінювання, яке проводиться на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту з метою розвитку критичного мислення, спонукання учнів до критичного оцінювання результатів своєї роботи, взаємооцінювання та самооцінки.Використовується таблиця ЗХД, форми оцінювання блогу та презентації

Вдалі моменти

Є форми оцінюванння, згідно з якими легко оцінити вклад групи у проект--Bokataya.natasha (обговорення) 21:17, 30 березня 2015 (EEST)

Ідеї для покращення

=Допоможні матеріали для фасилітаці Учитель використовує різні способи фасилітації(вправи)--Bokataya.natasha (обговорення) 21:18, 30 березня 2015 (EEST)--Bokataya.natasha (обговорення) 21:19, 30 березня 2015 (EEST)

Вдалі моменти

Цікаві ідеї для об'єднання учнів у групи--Bokataya.natasha (обговорення) 21:17, 30 березня 2015 (EEST) ==Ідеї для покращення==--Bokataya.natasha (обговорення) 21:18, 30 березня 2015 (EEST)--Bokataya.natasha (обговорення) 21:19, 30 березня 2015 (EEST)

Інші складові Портфоліо (документи)

Вчитель використав для зацікавленості учнів буклет та власну презентацію, щоб учні розуміли мету проекту, його задачі та способи досягнення мети

Вдалі моменти

Цікава презентація вчителя, цікавий буклет--Bokataya.natasha (обговорення) 21:19, 30 березня 2015 (EEST)--Bokataya.natasha (обговорення) 21:22, 30 березня 2015 (EEST)

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Мені сподобалося портфоліо Рудь М.О.

Вдалі моменти

Цікаве представлення теми проекту за допомогою вчительської презентації та буклета, вдало розподілені групи учнів за певними питаннями, вислуховується особиста думка щодо творів мистецтва --Bokataya.natasha (обговорення) 21:21, 30 березня 2015 (EEST)

Ідеї для покращення

==Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)==--Bokataya.natasha (обговорення) 21:21, 30 березня 2015 (EEST)----Bokataya.natasha (обговорення) 21:22, 30 березня 2015 (EEST)

ІНШІ КОМЕНТАРІ

--Bokataya.natasha (обговорення) 21:17, 30 березня 2015 (EEST)