Портфоліо Твердохлєб Оксани Валеріївни за проектом Ми за здоровий спосіб життя

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:39, 25 лютого 2015, створена Tverdohleb Oksana (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми


Ми за здоровий спосіб життя!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Ми за здоровий спосіб життя» розрахований на вивчення учнями сьомого класу розділу «Соціальна складова здоров′я» з предмету «Основи здоров'я». Вони повинні навчитися розпізнавати позитивні та негативні впливи соціального оточення, стратегії комерційної реклами; пояснювати зв′язок куріння з небезпекою виникнення раку; аналізувати чинники соціальної безпеки свого населеного пункту, можливості реалізації своїх прав; сформувати навички створення презентацій, які будуть переконливими для інших однолітків, уміння працювати як вчені з планування, проведення досліджень, аналізу та написання звітів проведених експериментів.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом: заповнити таблицю «ЗХД» з питанням щодо обізнаності питань теми проекту; створити асоціативний кущ назв, [1] які, на їх погляд, мають відношення до теми проекту. • Впродовж роботи над проектом: періодично заповнювати Щоденник спостережень й дивитись у класі на Дошку запитань, де висвітлюються рекомендації щодо подальшої роботи над проектом у Щоденнику спостереження. • Наприкінці роботи над проектом: підготувати презентацію з теми проекту; а також виконати ті ж методи, що і на початку роботи, але вони повинні бути більш розгорнутими, ніж на початку роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вчительский буклет щодо використання проектних технологій

[[2]]


o В ході вивчення теми та реалізації проектів учнів повинні відповісти на питання онлайн - опитувальника, оцінити власні знання з теми, заповнивши схему «ЗХД» і склавши асоціативний кущ до словосполучення «Здоровий спосіб життя», опрацювати матеріал підручника за темою, знайти й опрацювати додатковий матеріал з теми, використовуючи усі відомі на сьогодні джерела інформації, скласти план роботи над проектом, провести необхідні дослідження; результати роботи оформити у вигляді мультимедійної презентації, яку захистити на підсумковому уроку вивчення теми, знову заповнити схему «ЗХД» і скласти асоціативний кущ до словосполучення «Здоровий спосіб життя» з метою порівняння рівня власних знань на початку й наприкінці роботи над проектом.

Етап 1 Учні знайомляться з темою проекту, переглядаючи ознайомлюючу презентацію вчителя, отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Заповнюють форми для вхідного оцінювання початкових знань учнів, визначають цінність проекту для себе, вибирають один із запропонованих напрямків роботи. Група І: досліджують міфи та факти про алкоголь ; Група ІІ: досліджують дієти "Дієта:шкідлива чи корисна?"; Група ІІІ: складають режим дня з урахуванням віку та визначають, скільки часу на день підлітки повинні рухатися. За допомогою результатів оцінювання формулюють питання, що цікавлять учнів, визначаються проблемні питання проекту. Організовується спілкування засобами Інтернету на час виконання проекту. Етап 2 Кожна група складає план проектної діяльності та розподіляють ролі, що виконують різні члени групи. Учні отримують контрольні списки до своїх продуктів проектної діяльності. Учні здійснюють пошук необхідної інформації в тому числі і в мережі Інтернет. Оцінюють знайдену в Інтернеті інформацію згідно до критеріїв, що роздаються вчителем. При використанні матеріалів в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації. Посилання на знайдені матеріали розміщуються на Вікі-сторінці розміщення результатів. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності за допомогою блогу, через який організовується співробітництво учнів в середині окремої групи, з іншими однокласниками та з експертами. Створюють Вікі-сторінку з результатами проектної діяльності. Виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми (опитувальник) Заповнюють форми для самооцінювання та взаємооцінювання. Етап 3 (Урок 3) Підводять підсумки проведеної роботи, демонструють результати на Вікі сторінці

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Твердохлєб Оксана Валеріївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель основ здоров'я

Навчальний заклад

Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Місто\село, район, область

м.Синельникове, Дніпропетровська область

Контактні дані

(05663)4-24-07 вул.Перемоги,1 м.Синельникове

Дата і місце проведення тренінгу

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 09 лютого - 21 лютого 2015

Тренер

Безуглова Наталія Миколаївна