Портфоліо Кипиченко Наталії з теми "Складання привітання"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:26, 13 лютого 2015, створена Наталія Кипиченко (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Складання вітання

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова, трудове навчання

Вік учнів, клас

Цей проект передбачений для учнів 3-х класів (8-9 років)

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект присвячений темі “Складання привітання”. Виконуючи розроблені вчителем завдання, учні вивчають історію виникнення листівок, власноруч виготовляють листівки та вчаться писати привітання. Розрахований проект на 5 днів (4 дні самостійної роботи учнів та 1 урок української мови).

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку проекту відбувається сократівська дискусія, далі учні проходять опитування з метою встановлення їх ставлення до вітальних листівок, далі застосовуються та заповнюють таблицю З-Х-Д для діагностування навчальних потреб. Такі методи допоможуть педагогу з’ясувати як діти ставляться взагалі до предмету майбутнього дослідження та в якому напряму необхідно його здійснювати. Форма оцінювання блогу дає змогу оцінити продукт-блог. Також вчитель між уроками застосовує форми (Така непередбачувана листівка) і шаблони (історія у листівках, розшукуються вітання, що підходить відповідній листівці), щоб перевіряти рівень засвоєння знань учнями та своєчасно здійснювати підтримку тих, хто не може працювати самостійно або відчуває труднощі. Учні мають пройти самодіагностування “Чи вмію я працювати в команді?”. Після завершення учнями їх проектів вони заповнюють колонку “Відповіді”у таблиці “Така непередбачувана листівка”, щоб встановити, яких знань їм бракує. Самостійне складання вітання учнями в класі дасть змогу визначити, чи розуміють учні з яких елементів складається вітання, як необхідно звертатися, що бажати, як правильно підписатися та надасть відомості про засвоєння учнями знань з теми. Вчитель застосовує критерії оцінювання. Після цього учні здійснюють самодіагностування “Чи вмію я планувати роботу над проектом?”, “Наскільки я відповідальний за своє навчання?”

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кипиченко Наталія Сергіївна

Фах, навчальний предмет

викладач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін

Навчальний заклад

Київський університет імені Бориса Грінченка

Місто\село, район, область

м.Київ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09 -14.02.2015

Місце проведення тренінгу

м.Київ, бульвар О.Давидова, 18/2

Тренери

Шевчук Лариса Петрівна, Скрипка Ганна Володимирівна