Обговорення:Портфоліо Кипиченко Наталії з теми "Складання привітання"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Створений план дає чітке уявлення про мету та етапи виконання проекту. Проект відповідає Державним стандартам та сприятиме формуванню в учнів умінь 21 століття. Основні запитання складені вдало та сприятимуть сфокусувати навчання учнів на важливих концепціях предмету та основних ідеях впродовж всього вивчення теми. У проектах учні ефективно використовують ІКТ для підвищення концептуального розуміння теми та опануванню стратегічних знань та навичок, передбачених навчальною програмою. МОЛОДЕЦЬ!!! Проект дуже цікавий.

Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Використовуються різноманітні формальні та неформальні методи оцінювання впродовж всього навчального процесу та відповідають всім цілям оцінювання.

Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Дуже вдалим та доцільним є ведення блогу як вчителем (запропоновані цікаві завдання) так і учнями. Ведення якого привчатиме учнів планувати та діяти відповідно плану, описувати та аналізувати власні дії.

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

При плануванні та виконанні проектів учні беруть участь в розробці засобів оцінювання та часто оцінюють самі себе та однокласників

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

На мій погляд, є вдалими використання форми (Така непередбачувана листівка), яка спрямує учнів до вирішення поставлених завдань та шаблони (Історія у листівках, Розшукуються вітання) які будуть цікавими та пізнавальними для учнів.

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Тема проекту, та ідея його впровадження дуже цікава. Дозволяє у цікавій і доступні формі здійснити низку навчальних завдань школи. Проект виконано викладачем дуже повно та досутпно, охоплено багато питань дотичних до теми, розроблено велику кількість шаблонів, форм оцінювання.

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ