Портфоліо з теми "Sport in our life"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 07:09, 30 травня 2014, створена Юлія Скрипнік (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Спорт врятує світ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, Фізична культура

Вік учнів, клас

6 класс, 11 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Спорт врятує світ!» було створено для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. У цьому проекті учні ознайомлюються із поняттями ігри та види спотру, з обов'язками тренера та спортсмена, вивчають складові частини видів спорту та змагань,розглядають види та призначення спортивних навантажень усвідомлюють важливість активного способу життя в житті людини. Впродовж виконання наукового дослідження учні зможуть дізнатись про різноманіття видів спорту в Україні та Великобританії, провести дослідження і створити власну презентацію топ видів спорту. Робота виконується в групах залежно від зацікавлень та схильностей дітей, кожна з яких має свої обов’язки та завдання. Результати проекту подаються у вигляді учнівської презентації.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається на протязі всього навчання за темою. Визначення попередніх знань учнів, щодо тематики Спорту за допомогою метода з-х-д схеми (знаю-хочу дізнатися-дізнався). Поточні оцінювання ґрунтується на відповідях на питання, які попередньо записані вчителем для учнів до контрольних списків з усіх видів діяльності. Це передбачено у завданнях, які надаються групам учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного дослідження. Також оцінюється їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання – оформлені мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів (контрольний список для оцінювання навичок планування проекту, форма для оцінювання мультимедійної презентації, створення вікі-сторінок, форма для оцінювання вміння робити висновки). Учні використовують надані вчителем форми оцінювань з балами кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання свого проекту. Ці ж форми використовуються вчителям для виставлення оцінки кінцевих презентацій. Контрольні списки питань до проекту допомагають учням планувати та відстежувати свій прогрес під час виконання завдань. У групі також проводиться взаємооцінювання, з урахуванням того, який вклад зробив кожен учень і на скільки його вклад був цінним відповідно до контрольного списку і внеску учасника до роботи групи.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком роботи керівник проекту повинен підготувати всі необхідні матеріали та обладнання, перевірити наявність комп’ютерних програм, за допомогою Буклету ознайомити з методом проектів та залучити адміністрацію школи та вчителів до допомоги у його проведенні.

Перший етап. Під час перегляду презентація вчителя учні ознайомлюються з темою. У ході виконання 3-х- д схеми та після консультацій із вчителем окреслюють план своїх дій. Учні об’єднуються в групи 4-6 осіб, розподіляють ролі. Вони переглядають Інтернет джерела, друковані матеріали, проводять дослідження у бібліотеках, підбирають необхідний матеріал та планують свою роботу.

Другий етап. Групи отримають завдання, обговорюють їх, працюють із рекомендованою літературою та матеріалами Інтернету, відбирають необхідний матеріал, проводять запропоновані дослідження, узагальнюють їх, обговорюють власні думки та результати.

Завдання для груп.

1) Небезпечні види спорту.

2) Олимпійські Ігри.

3) Улюблений спортсмен.

Третій етап. Презентація робіт учнів та їх оцінювання.

Відомості про автора

Прізвище, Ім'я

Користувач:Юлія Скрипнік

Фах, профессія

Вчитель англійскої мови

Навчальний заклад

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського

Район, місто, область

Приморський район, м. Одесса, Одеська область

Контактні данні

julia.skripnik1212@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.02.2014р. – 31.05.2014р.

Місце проведення тренінгу

вул. Старопортофранківска 36

Тренери

Боднар Лілія Василівна