Портфоліо з теми "Лекарственные и ядовитые растения"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:42, 26 травня 2014, створена Suzanna (обговореннявнесок) (Мета дослідження)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Дари природи - наші рятівники»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

Вік учнів, клас

6 років,1 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект розрахован для учнів 1 класу. Для цього Було вибрано предмет “Природознавство” . Мною була обрана тема «Лікарські та отруйні рослини». Виконання даного проекту направлено на проведення експерименту і визначення за допомогою діаграамми співвідношення лікарських і отруйних рослин в природі. У результаті дослідження ми відповіли на такі питання : На які групи діляться рослини ? Які рослини ми називаємо лікарями ? Як правильно користуватися лікарськими рослинами ? Які лікарські рослини ми знаємо ? У ході проектної діяльності була створена учнівська вікі стаття« Дари природи - наші рятівники ».

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Мій План передбачає використання учнями ретельно продуманих та детальних інструкцій, які дозволяють їм легко впровадити заплановане. План впровадження проектів детально продуманий, чітко описаний. Всі компоненти мого Портфоліо завершені і готові для використання в навчальному процесі.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Автори проекту

Учні 1 класу

Проблемні запитання (запитання для дослідження)

На які групи діляться рослини ?Які рослини ми називаємо лікарями ?? Які лікарські рослини ми знаємо ?Які рослини ми називаємо отруйними? Які отруйні рослини ми знаємо?

Гіпотеза дослідження

Деколи, дари природи – наші рятівники

Мета дослідження

Проводячи експеримент-побачити яких рослин більше лікарських або отруйних.

Результати дослідження

«Деколи, дари природи – наші рятівники »-сказала вчителька. Нас здивували і зацікавили слова вчительки. І у нас виникло питання : До кого звертатися, якщо ти хворий: У лікарню піти, або в гості до природи?Вчителька сказала. що ми підемо з нею в ліс і вона розповість нам про рослини, і я взнаю:на які групи діляться рослини ?Які рослини ми називаємо лікарями ?Як правильно користуватися лікарськими рослинами ? Які лікарські рослини ми знаємо ? Ми з вчителькою відправилися в ліс щоб вона показала нам і розповіла про різноманітності лікарських рослин. Наше завдання було: побачити яких рослин більше лікарських або отруйних. Лікарські рослини- це рослини, які використовуються при лікуванні при різних хворобах. Отруйні рослини- це рослини, що завдають шкоди людині. Вчителька показала нам такі лікарські рослини:калина,ромашка,чебрець,подорожник. та отруйні рослини: чистотіл,диявольський плющ,безсмертник. В ході проведення експерименту ми проводимо експеримент, збираємо рослини, і підводимо підсумки яких рослин більше в природі лікарських або отруйних – з'ясовуємо що більше лікарських рослин.

Висновки

Сьогодні лікарські трави застосовуються при лікуванні різних захворювань. Знайомі з дитинства рослини відкрилися нам з іншого боку. Ми взнали, що в них можна побачити не лише красу природи, але і рятівників, які вилікують від різних хвороб. Також ми взнали, що лікарських рослин більше ніж отруйних.

Корисні ресурси

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сивак Сюзанна

Фах, навчальний предмет

Факультет початкової та гуманітарно-технічної освіти

Навчальний заклад

Південноукраїнський національнийй педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського

Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

suzanna160293@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.05.2014-31.05.2014

Місце проведення тренінгу

вул. О. Невского, 39

Тренери

Боднар Лілія Василівна