Портфоліо з теми "Лекарственные и ядовитые растения"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Дари природи - наші рятівники»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

Вік учнів, клас

6 років,1 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект розрахован для учнів 1 класу. Для цього Було вибрано предмет “Природознавство” . Мною була обрана тема «Лікарські та отруйні рослини». Виконання даного проекту направлено на проведення експерименту і визначення за допомогою діаграамми співвідношення лікарських і отруйних рослин в природі. Учні мають знати, на які групи поділяються рослини; мають пояснювати, що таке лікарські та отруйні рослини та вміти іх розпізнавати. За допомогою дослідження виявляють, яких у місцевості рідного краю більше рослин-лікарських чи отруйних? Кінцевим продуктом діяльності учнів буде вікі стаття.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється впродовж всього проекту. Воно відбувається за такою схемою: вхідне, поточне та кінцеве. Застосовано стратегію для визначення навчальних потреб учнів метод «Вивчення прикладів робіт учнів», а інструментом є приклади роботи одного учня. Це допомагає учням організувати свої знання і висунути свої ідеї. Впродовж роботи над проектом застосовувались письмові щоденники. Результатом є написання вікі-статті.пишеться вікі – стаття.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком проекту вчитель початкових класів інформує вчителів про те, що його учні будуть проводити дослідження за методо проектів та для цього роздає спецвипуск у вигляді буклету. [[1]] [[2]]Учні також ознайомлюються з перевагами методу проектів та особливостями теми,яку вони будуть досліджувати з допомогою ознайомлювальної вікі-статті.Вона допоможить учням визначити приорітети та зрозуміти мету вивчення теми, поставити перед собою цілі та роз приділити ролі. Учні діляться на дві групи « Айболітии»,»Лісники». Поділ відбувається залежно від нахилів та інтересів учнів. Кожна група учнів виконує свої обов язки: «Айболіти» збирають лікарські рослини, необхідні для дослідження, «Лісники»збирають отруйні рослини, що необхідні для дослідження. Потім разом підбивають підсумки,отримані результати виводять в учнівській вікі-статті. Оцінювання впродовж проекту відбувається з допомогою письмових щоденників, в яких учні записують думки про проведення проекту, висловлюють ідеї та намагаються вирішити поставлені завдання.Даний вид оцінювання допомагає вчителеві проводити моніторинг прогресу роботи учнів. Після виконаної роботи учні захищають вікі- статті.вікі- стаття "Країна рослин"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сивак Сюзанна

Фах, навчальний предмет

Факультет початкової та гуманітарно-технічної освіти

Навчальний заклад

Південноукраїнський національнийй педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського

Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

suzanna160293@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.05.2014-31.05.2014

Місце проведення тренінгу

вул. О. Невского, 39

Тренери

Боднар Лілія Василівна