Портфоліо Пліхти Антоніни з проекту "Дослідження методів виготовлення брюк
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту
- 5 План вивчення теми (План проекту)
- 6 Оцінювання
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
- Виготовлення швейних виробів з використанням операцій середньої складності: Виготовлення брюк.
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Виробниче навчання з професії «Швачка» 4 кваліфікаційного рівня
Вік учнів, клас
Учні ПТНЗ ІІІ курсу
Стислий опис проекту
Дослідницький проект призначений для учнів професійно-технічного навчального закладу, які здобувають професію «Швачка» відповідно до 4 кваліфікаційного рівня (3 курс навчання) з теми: « Виготовлення швейних виробів з виконанням операцій середньої складності», підтеми «Виготовлення брюк» (виробниче навчання). В ході проекту учні вивчають і досліджують методи обробки окремих деталей та вузлів жіночих класичних брюк за принципом технологічної досконалості та економічності з метою досягнення високих показників якості на етапі початкової, монтажної та оздоблювальної секцій; найбільш продуктивні види виробничого швейного обладнання; вибір оптимального пакету матеріалів за основними властивостями (фізико-гігієнічними, технологічними). Результати практичної діяльності ( виконання операцій 4 розряду з вище вказаної теми) учні описуватимуть у своєму блозі - щоденнику досліджень. Проаналізувавши результати досліджень учні складуть власну технологічну послідовність виготовлення брюк, запропонують найбільш оптимальні методи обробки, найбільш продуктивні види обладнання та виконають конфекціонування пакету матеріалів у вигляді буклету.
План вивчення теми (План проекту)
Оцінювання
На початку оцінювання пропонується виконати вимірювання та оцінювання опорних знань умінь та навиків учнів шляхом перегляду презентації та обговорення її з майстром в/н та методом роботи з таблицями «ЗХД», заповнення діаграми.
Підчас вивчення теми учні ведуть власний блог. Для того щоб проаналізувати процес свого навчання та чітко визначити і усвідомити цілі учні використовують Форму оцінювання та Контрольний список блогу. Майстер в/н періодично переглядає записи, коментарі, координує, скеровує та коригує навчання у потрібному напрямку. Для допомоги учням буде запропоновано використовувати форму оцінювання самоспрямування у навчанні та шаблон журналу дослідження