Портфоліо Панкової Наталії Іванівни з математики на тему:"Світ цілих виразів"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:35, 3 грудня 2013, створена Панкова (обговореннявнесок) (Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Світ цілих виразів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Математична мова – це мова виразів. Навчальною програмою з алгебри в 7 класі передбачено вивчення теми « Цілі вирази». Проект «Ода цілим виразам» створено з метою розширити та поглибити знання учнів про цілі вирази, степені, дії над ними, здійснити історичний екскурс у їх виникнення та показати застосування у фізиці та біології. Робота над проектом буде проходити паралельно з вивченням відповідної теми з курсу алгебри 7 класу. В процесі передбачається розвиток навичок в учнів роботи в мережі Інтернет, іншими джерелами пізнавальної інформації, її обробкою та систематизацією, вміння здійснювати презентацію результатів своєї роботи. Робота в трьох групах передбачає пошук відомостей про цілі вирази, їх види, історичних відомостей про виникнення та дослідження вченими і оформлення у вигляді бюлетеню; дослідження інформації про степінь з цілим показником та його властивості, застосування степеня для спрощення обчислень як у математиці, так і в суміжних науках (фізиці, біології, астрономії) та створення презентаці; з’ясування змісту понять, пов’язаних з многочленами та виконання дій з многочленами та висвітлення результатів дослідження у «Математичному віснику»(учнівська вікі-стаття).

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту проводиться: - Діагностика навчальних потреб учнів (Таблиця З-Х-Д) - Діагностикарівняїхфактичнихзнань з теми (Опитувальник) Під час проведення проекту: - Анкетування для поділу учнів на групи - Оцінювання Інтернет-ресурсів (Контрольний список для оцінювання вікі-статті) - Оцінювання презентацій (Контрольний список для оцінювання презентації) - Контроль вивчення теоретичних питань (оцінювання самостійних письмових робіт, тестування, усні відповіді) По завершенні проекту - Самооцінювання (Критерії самооцінювання) - Взаємооцінювання (Форма оцінювання виконання колективної роботи) - Оцінювання презентації (Форма оцінювання презентації) - Оцінювання брошури (Форма оцінювання брошури) - Оцінювання вікі-статті (Форма оцінювання вікі-статті) - Оцінювання рівня знань учнів з теми (Тестування) - Оцінювання командної роботи - Оцінювання вміння брати участь в обговореннях Оцінювання навичок спілкування, повноти виступів, творчого підходу .

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери