Портфоліо Войтович Тетяни Вікторівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:28, 21 червня 2013, створена Voytovichtatyanushka (обговореннявнесок) (Фах, навчальний предмет)

Перейти до: Навігація, пошук

Буклет

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Назва навчальної теми

Ці дивні числівники

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова. Міжпредметні зв’язки: культура, література, історія, математика,інформатика.

Вік учнів, клас

6 клас, 11-12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів 6 класу за темою «Числівник як частина мови». Під час роботи над проектом учні поширять свої знання з історії формування числівників, удосконалять свої навички в узгодженні числівників з різними частинами мови, особливо з іменниками.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для оцінювання використовується формуюче оцінювання, яке проводиться протягом усіх етапів роботи над проектом з метою спонукання учнів до критичного оцінювання результатів своєї роботи, взаємооцінювання та самооцінки, розвитку критичного мислення. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу підготовки проекту. На початку проекту – перегляд презентації вчителя та обговорення основних питань та завдань, робота з таблицями ЗХД для визначення навчальних потреб учнів, доповнюючи відповіді вправою «Карусель». Впродовж роботи над проектом проводяться консультації, самостійна робота з формами оцінювання, моніторинг планів індивідуальної роботи. Наприкінці роботи над проектом проводиться демонстрація проекту, оцінка проектів, підводяться підсумки роботи із З-Х-Д-таблицями.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту вчитель демонструє учням вступну презентацію, учні об’єднуються у дві групи. Учасники кожної робочої групи між собою обирають «теоретиків», «дослідників», «митців». «Теоретики» опрацьовують теоретичний матеріал. Результатом є узагальнена таблиця-характеристика числівника як частини мови та складання блок-схеми «Стилі мовлення». «Дослідники» працюють з інтернет-ресурсами та друкованими джерелами з питання історії формування числівників. «Митці» добирають ілюстративний матеріал щодо особливостей вживання числівників в текстах різних стилів мовлення. Результатом буде електронний довідник «Числівники в народних творах». Учасники груп отримують практичне завдання, яке дасть можливість з’ясувати рівень засвоєння учнями теми «Числівник». Проаналізувавши виконані завдання, з’ясувавши прогалини у знаннях, кожна з груп заповнює таблицю «З-Х-Д», яку учні заповнюють у ході роботи над проектом, доповнюючи відповіді один одного вправою «Карусель». Впродовж роботи над проектом учитель проводить обговорення основних питань і завдань, надає консультації, працює з таблицями З-Х-Д, проводить моніторинг планів індивідуальної роботи учнів. Результатом роботи будуть презентації кожної групи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Войтович Тетяна Вікторівна

==Фах, навчальний предмет Філолог, учитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери