Обговорення:Портфоліо Житєньова Наталя з теми "Будова речовин"
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
Щодо другого тематичного питання, то було б краще змінити його, на мою думку воно фактично дублює перше. Можливо додати запитання пов'язане з музикою, наприклад, "Який танок обирає навколишне середовище?" чи інше. У стислому описі булоб краще більш читкіше прописати в чому полягає дослідження ньютонової рідини. зазначити кінцевий результат роботи учнів (поради щодо виготтовлення прісної води, буклет з раціонального використання води тощо) У розділі Діяльність учителя та учнів можна було запропонувати розгляд деяких питань не тільки в позаурочний час. --Остапенко Людмила 21:19, 19 червня 2013 (EEST)
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
На початку проекту планувалося показати учням, в чому полягає різниця між фактами та домислами. Для цього на етапі визначення навчальних потреб можна було додати такий інструмент.--Остапенко Людмила 21:30, 19 червня 2013 (EEST)
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
Як учнівська робота було обрано блог. Мені вважається, що для такого перебігу проекту можна було використовувати wikі-сторінку. Тому, що пропонується структурований матеріал, а не обговорення. --Остапенко Людмила 21:54, 19 червня 2013 (EEST)
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
У форму оцінювання блогу у розділ Зміст корисним може бути не загальні рекомендації, а рекомендації, щодо особливостей роботи з хімії та фізики.--Остапенко Людмила 21:56, 19 червня 2013 (EEST)
Допоможні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
В матеріали з фасилітації доречніше було б зорієнтувати на учня (залишити першу колонку таблиці та переформулювати відповідно заплпнований діяльності учнів).--Остапенко Людмила 22:01, 19 червня 2013 (EEST)