Портфоліо проекту з географії "Чорне море - поріг нашого дому"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:22, 15 червня 2013, створена Strebul.tamara (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Природно-аквальні комплекси морів — водні природні комплекси, в яких всі компоненти пов’язані між собою. Тому, в першу чергу, набуває значення проблема позитивної мотивації у виявленні цих зв’язків та зацікавленності учнів у виконанні навчаль¬них завдань . У розв'язанні цієї проблеми допомагають проекти, які учні виконують у групах протягом вивчення теми. Познайомившись з основними особливостями географічного положення, тектонічної будови, кліматичних та гідрографічних умов моря, учні виконують творчі завдання різного рівня складності та створюють групові презентації з дослідження і окремих природних об'єктів; вчаться робити висно¬вки, порівнювати, аналізувати. Через виконання цікавих завдань учні мають можливість дійти висновку, що перед людством постає загальна проблема збереження природи нашої планети, того середовища, в якому ми живемо. А допоможуть розв'язати таку проблему знання загальних закономірностей всієї природи, всієї землі та її окремих частин Світового океану.

План вивчення теми (вставити файл)

[ План проекту]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вхідне тестування допомагає вчителю визначити рівень знань з теми «». Рефлексія допомагає, перш за все, контролювати процес участі учня в проектній діяльності та правильність розуміння поставленого завдання. Вихідне тестування: учні оцінюють один одного. На цьому етапі учні, слідуючи чітко прописаним критеріям оцінювання, заповнюють оціночні листи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Знайомляться з цілями та умовами проекту, критеріями його оціню¬вання. На уроках історії учні розглядають питання виникнення та розвитку давніх цивілізацій на берегах чорноморського узбережжя , особливості використання ними його природних ресурсів. На уроках географії учні вивчають за типовим планом природні особ¬ливості Чорного моря, вчаться вільно користуватися різними джерелами гео¬графічних знань (підручниками, картами атласу, малюнками, схемами), аналізувати та зіставляти їх; складати короткі характеристики, що по¬яснюють основні особливості природи морів. Об'єднуються в групи і на базі отриманих знань, умінь та навичок, ство¬рюють презентації представлення творчих робіт, присвячених Чорному морю. Презентація проекту складається з т творчого завдання:: опис круїзу по Чорному морю (за самостійно обраним маршрутом). На спільному обговоренні аналізують підготовлений матеріал, його від¬повідність запропонованим критеріям, роблять спроби складання про¬гнозів щодо майбутнього природи Чорного моря.


Презентація вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10-22.06.2013

Місце проведення тренінгу

Тренери

Оболонська Жанна Григорівна