Портфоліо Гапон Вікторії Вячеславівни з теми "Емоції та почуття"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:19, 10 червня 2013, створена Гапон Вікторія (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Ємоції та почуття"

Emotion-3.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: психологія;

Другорядний предмет: інформатика.

Вік учнів, клас

16-17 років, 10 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект пропонується для роботи учням 10 класу. Вони будуть вивчати та розбирати тему «Емоції та почуття». Під час виконання дослідження з предмету "Психологія" підлітки мають дослідити які емоції та почуття переживають їхні рідні та учні в школі, та як колір може впливати на настрій людини, для того щоб правильно підібрати колір шпалер в учнівських кабінетах, щоб учні почували себе комфортно на заняттях.

До початку заняття №1 учні розробляють анкету для проведення опитування серед школярів, щодо визначення емоцій, які переживають учні в школі, та з’ясовують вплив кольору на зміну настрою. Аналізують пріоритети учнів у виборі кольору для шпалер у класних кімнатах згідно з анкетами.

На наступному етапі (заняття №1) вони працюють з Інтернет-сайтами для вивчення емоцій та почуттів, які вони виявили, та розглядають вплив кольорів на настрій. Учні створють презентацію та буклет з характеристиками емоцій та кольорів, та розробляють відповідність колір-настрій. Далі (заняття №2) учні готують і представляють свої висновки для товаришів по школі та педагогів.

D181d0bcd0b0d0b9d0bbd18b.jpg

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми на уроці учні розповідають один одному варіанти відповідей на Ключове питання, це допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми та розробляють анкету. Усі форми оцінювання використовуються для того, щоб учні могли самостійно створювати свої презентації, буклети і оцінити їх та власний внесок до оцінювання вчителем. Впродовж роботи оцінюється розробка учнями діаграм для власних презентацій. Після завершення учнями їх проектів, спеціальна Форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цю форму для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх розповідей. Учні використовують цю форму для перевірки своїх кінцевих продуктів. Наприкінці роботи над проектом вчитель використовує форму оцінювання презентацій та форму оцінювання буклету. Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу вивчення теми щодо впливу кольору на настрій людини – допомагає зрозуміти навколишній світ.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Оорнпранвев.jpg

Ім'я, прізвище

Вікторія Гапон

Фах, навчальний предмет

Практичний психолог, Психологія

Навчальний заклад

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області

Місто\село, район, область

м. Харків, Київський район, Харківська область

Контактні дані

моб. тал.: 063-754-60-78

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

03-08 червня 2013 року

Місце проведення тренінгу

Харківський педагогічний ліцей № 4 Харківської міської ради Харківської області

Тренери

Короп Юлія Володимирівна

Карікова Євгенія Георгіївна