Обговорення:Проект "Ці тенета Інтернету"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:02, 14 березня 2011, створена Inet (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Цікавий прект, рада за керівника, що ставить таку високу мету, думаю Ви разом з учнями заслуговуєте про те, що мрієте, та й доклали багато зусиль.Сподобались особливо буклети з кросвордами, гарний виклад. Вперед до нових висот! Обов'язково дайте знати, коли мрія здійсниться та яку нову ідею будете втілювати в життя.

--Inet 21:02, 14 березня 2011 (UTC)


В нашій Лішнянській школі та сама проблема, тому тема цього проекту дуже близька мені. Я переглянула дитячі роботи по проекту, все чудово і змістовно оформлено. Дякую Галині за проект і досконале розміщення матеріалу на сторінках Інтернету.--OksanaHuk 14:51, 13 березня 2011 (UTC)


Тема проекту дуже актуальна. Хоча Інтернетом зараз нікого не здивуєш, більшість учнів не компетентні в питаннях авторського права, етикету роботи в неті. Ідея проекту хороша. З дозволу автора провела би роботу в такому проекті для своїх учнів.--Земляк Ірина 07:23, 1 червня 2010 (UTC)


Проект дуже цікавий, особливо для мене, як вчителя-неінформатика. Це, напевно, був для учнів один із найулюбленіших проектів! --Nat a li 09:58, 1 червня 2010 (UTC)



Погоджуюся із думкою попередників, дійсно тема проекту актуальна. Адже цей проект, я думаю, допоміг учням зрозуміти, що інтернет - могутнє джерело інформації.-- Саприкіна Наталія 20:39, 1 червня 2010 (UTC)


Хочу приєднатися до відгуків колег. Тема Інтернету цікава ще і як користувачу, що лише опановує його тенета. З повагою, --Ольга Зелінська 19:13, 1 червня 2010 (UTC)


Ідея проекту дійсно дуже цікава. Крім того реалізація проекту дозволяє продемонструвати учням практичне застосування зань з інформатики (9 клас). Разом з тим хочу поділитись власними ідеями щодо подання матеріалів на Вікі (можливо це допоможе іншим викладачам реалізувати подібний проект із своїми учнями):

  1. хочеться бачити план реалізації: не за шаблоном, пропонованим у рамках навчання за програмою Навчання для майбутнього, а простий і зрозумілий (що робили учні, які результати отримали, на що звернути увагу); можливо це розмістити у відповідній таблиці;
  2. було б цікаво переглянути різні опитувальники, які розробили учні (для жителів села, адміністрації тощо), приклади листів-звернень до провайдерів, адреси сайтів провайдерів (більше конкретних даних)
  3. фоторепортаж ходу реалізації проекту (а не лише захисту)із коментарями його учасників додав би "ефект присутності".

З повагою, Кузьмінська Олена --Olena K. 07:38, 28 лютого 2011 (UTC) --Inet 21:02, 14 березня 2011 (UTC)--Inet 21:02, 14 березня 2011 (UTC)