"Я в поэты бы пошёл, пусть меня научат".
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми
- 6 План впровадження проекту
- 7 Навчальні цілі
- 8 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 9 Діяльність учнів та вчителя
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Я в поэты бы пошёл, пусть меня научат
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Література, інформатика
Вік учнів, клас
11-12 років, 6 клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Проект призначений для учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Під час роботи над проектом учні зможуть відрізняти прозовий твір від поезії, римувати слова, самостійно складати, вигадувати вірші. Ідея проекту полягає в тому, щоб викликати пізнавальний інтерес учнів, активізувати навчальну діяльність. За цим проектом учні досліджують по групам окремі теоретичні матеріали з літератури, складають практичну частину та створюють творчі завдання. Продуктом діяльності передбачається створення та демонстрація презентації Power Point, буклету Publisher та брошури World на останньому уроці.Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням основної учбової програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть об’єднані на декілька груп стосовно їх побажань та нахилів, виявлених вході попереднього опитування.
План вивчення теми
План впровадження проекту
Навчальні цілі
Робота спрямована на розвиток особистих вмінь та навичок, які в процесі роботи розвивають творчі здібності.Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На початку проектної діяльності відповідно до теми навчального проекту проводяться батьківські збори з метою виявлення обізнаності учнів з досліджуваної теми та вмотивування їх до участі в дослідницькій роботі. Батьки отримують лист з описом принципів проектної діяльності для отримання дозволу на участь дітей у проектній діяльності дозвіл. <=== ! Вибачте за тимчасові незручності! Тут буде буклет для батьків. Зараз він в процесі створення (Escuela) !===> Для встановлення рівня обізнаності учнів з пропонованої теми проекту та вибору групи, учням пропонуються презентація вчителя та таблиця "З-X-Д". Проводиться анкетування учнів за допомогою опитувальника. Значна увага приділяється опрацюванню з учнями критеріїв та основних підходів до оцінювання результативності їх роботи в проекті. У процесі виконання завдань навчального проекту учні долучаються до самоконтролю організації власної діяльності ("Лист самооцінки в ході проекту", "Рефлексія: лист просування у проекті", "Лист консультацій", "Лист індивідуальної роботи в проекті") та взаємодії роботи в групі ("Критерії самооцінки роботи в групі"). Продовжують заповнюватись таблиці "ЗXД" Після завершення роботи над проектом учням надається можливість презентувати на конференції створені інтелектуальні продукти. До оцінювання залучаються і самі учні, об’єднані у групи, які заповнюють бланки "Оцінювання проектів: розвиток самостійності і взаємодії". Крім того проводиться оцінювання виконаної практичної роботи учнів та контроль знань за допомогою опитувальних форм в онлайн режимі. Реалізація проекту:
Діяльність учнів та вчителя
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Черничкина Ірина Володимирівна
Фах, навчальний предмет
Російська мова та література, світова література
Навчальний заклад
Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8
Місто\село, район, область
м. Краматорськ, Донецька область
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
13.03.2013 - 23.05.2013
Місце проведення тренінгу
м. Краматорськ, міський методичний кабінет