Портфоліо Якименка Олександра Юрійовича на тему "Чи можливо тперемогти хвороби цивілізації"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Чи можливо перемогти хвороби цивілізації?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я, біологія, хімія, медицина.

Навчальні цілі

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій за темою «Табу наркотичним речовинам» . В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами – пошук навчального матеріалу в інтернеті, опрацювання наукової літератури, перегляд науково-пізнавальних журналів та публікацій в бібліотеці, зв'язок з життям. Впроваджують аналіз, а саме учні аналізують вплив на здоров'я шкідливих звичок. Впорядкування – де будуть використовуватися ці знання в сучасному житті. Осмислення – необхідність відмови від шкідливих звичок, куріння, вживання алкогольних та наркотичних речовин. Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про способи боротьби з вживанням алкоголю, тютюнопаління, наркотичних і токсичних речовин. Формування в учнів корисних звичок піклуватися про здоров'я своє та членів сім'ї. Учні будуть розуміти необхідність відмови від шкідливих звичок, куріння, вживання алкогольних та наркотичних речовин;

Вік учнів, клас

12-14 років 7 клас

Стислий опис проекту

Проект призначений для учнів 7 класу. Працюючи над проектом, учні збирають матеріал про шкідливі звички; вчаться відмовлятися від шкідливих звичок. Проект допоможе учням реально зрозуміти і побачити вплив шкідливих звичок на організм людини. Учні об’єднується в групи і виконують: статті, презентації, публікації. Ведуть учнівський блог.

Повний План вивчення теми

План реалізації проекту

Навчальні цілі

По закінченню роботи над проектом учні зможуть; - представляти результати своїх досліджень у вигляді Вікі статті, комп’ютерної презентації, блогу; - оцінювати ідеї у блогах; - аналізувати знайдену в Інтернеті інформацію та раціонально використовувати ресурси всесвітньої мережі; - проводити дослідження про вплив шкідливих звичок на організм людини з подальшою обробкою отриманих результатів; - визначити причини, та наслідки вживання наркотичних речовин, тютюну та алкоголю.

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують: 1. До початку проекту проводиться діагностика: а) навчальних потреб учнів З-Х-Д б) рівня їх фактичних знань учнів з теми; в) рівня сформованості навичок роботи з технологіями Веб 2.0 та створення презентацій. 2. Під час проведення проекту проводиться: а) анкетування для групування учнів та розподілення ролей з урахуванням інтересів учнів та психо-фізіологічних можливостей кожної дитини; б) оцінювання навичок використання інтернет-ресурсів: оцінювання мультимедійного проекту: загальні критерії, рубрики, основні критерії та принципи оцінки; контрольний список для оцінки веб сайтів. в) відслідковування ходу виконання роботи; г) поточне оцінювання діяльності учнів згідно критеріїв вікі-статті, або блогу, або презентації, Форми оцінювання учнівської вікі-статті, учнівського блогу, або презентації; д) оцінювання учнями власної діяльності. 3. По завершенню проекту проводиться: а) Визначення самоспрямованості навчання; б) Взаємооцінювання командною роботою Форма оцінювання командної роботи; в) визначення рівня здобутих знань з теми "Хвороби цивілізації" та сформованих умінь використання технологій Веб 2.0, взаємооцінювання командною роботою.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Новостародубська ЗШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Новий Стародуб, Петрівський район, Кіровоградська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24.09.2012-1.10.2012


Місце проведення тренінгу

Новостародубська ЗШ І-ІІІ ступенів


Тренери

Гончарук Віталій Дмитрович