Портфоліо Сапріянчук Василини Михайлівни з теми "Екологічна стежина Карпат"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:45, 27 серпня 2012, створена Saprianchuk (обговореннявнесок) (Опис оцінювання (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Екологічна стежина Карпат

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, біологія,екологія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Геоекологічна ситуація в Україні

Вік учнів, клас

13 років 8 клас

Стислий опис

Перед початком проекту познайомила учнів і батьків з методом проектів. 'Буклет'. Аналізуєм територіальну структуру об’єктів природно-заповідного фонду, досліджуєм заповідні об’єкти та території, які входять до складу природно-заповідного фонду Верховинського району.

• Обєднання учнів у групи і надання імені кожній групі; • Визначення джерел, способів обробки й аналізу та подання інформації; • розподіл обов’язків між членами групи; • аналіз інформації; обговорення загального звіту.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні накопичують нові знання про заповідні території, розширюють світогляд, набувають корисних навичок, висвітлюють питання в засобах масової інформації. Учні опрацьовують відповідні матеріали, проводять конкретні заходи, щодо охорони навколишнього середовища , добре орієнтуються в інформаційному просторі, ведуть дослідницьку роботу, виявляють свою ініціативу. Цим самим вчаться приймати правильні рішення.


Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

До початку проекту вчителем проводиться опитування учнів за допомогою комп'ютерного тестування Опитувальник серед учнів з теми Навчання в інтернеті" з метою виявлення навчальних потреб учнів і постановки тематичних питань у проекті. Отримані результати використовуються виражені у діаграмах результату опитування учнів Для виявлення рівня фактичних знань з теми, учні заповнюють схему З-Х-Д. Отримані дані також дозволять більш конкретно визначити тематичні питання проекту. Під час проекту вчитель відслідковує і оцінює рівень залучення учасників проекту до колективної діяльності (рефлексія шляхом заповнення текстової форми) Наприкінці виконання проекту учні створюють інформаційний бюлетень, який оцінюється шляхом заповнення відповідної форми та учнівську вікі-статтю, що оцінюється за текстовою формою опитування.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Перед початком вивчення теми учні ознайомлюються з презентацією вчителя та проходять оцінювання навчальних потреб ( таблиця і діаграма); ознайомлюються з основними запитаннями теми. Учні поділяються на групи І працюють над своїми проблемними запитаннями. Далі кожна група презентує результати своєї роботи та захищає їх. Учні повинні описати свої відкриття та дати свої пропозиції.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Василина,Сапріянчук

Фах, навчальний предмет

вчитель географії

Навчальний заклад

Красноїльська ЗОШ I-III ступенів

Місто\село, район, область

с.Красноїлля,Верховинський район,Івано-Франківська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08 2012-31.08 2012

Місце провведення тренінгу

с.Красноїлля,Красноїльська ЗОШ I-III ступенів

Тренери

Бельмега Ростислав Ярославович