Портфоліо Малащук Наталії Юріївни
Портфоліо Малащук Наталії Юріївни
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Ім'я, прізвище
- 12 Відомості про тренінг
Назва проекту
Вимірювання маси тіл
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Фізика
Навчальна тема (як записано в програмі)
Вимірювання маси тіл. Лабораторна робота для 7 класу №6
Вік учнів, клас
12-13 років, 7 клас
Стислий опис
Даний навчальний проект призначений для учнів 7 – го класу і спрямований на активізацію пізнавальної діяльності школярів. Маса (від латинського massa - глиба, шматок) тіла є кількісною мірою його інертності. Позначається-m. Інертність-внутрішня властивість всіх тіл, кількісною мірою якої є маса. Знати щільність речовин дуже важливо для різних практичних цілей. Інженер, створюючи машину, заздалегідь по щільності і об'єму матеріалу може розрахувати масу майбутньої машини. Будівельник може визначити, яка буде маса споруджуваного будинку. Чим більше маса тіла, тим воно більш інертно. Кожне тіло має масу - крапля води, людина, Сонце, порошинка і т. д. Позначення маси - m. Одиниці виміру маси у системі СІ: = 1 кг. Інші одиниці вимірювання маси: 1 т = 1000 кг; 1 г = 0, 001 кг; 1 мг = 0,000001 кг Еталон маси виготовлений з платиново-іридієвого сплаву, має форму циліндра висотою приблизно 39 мм, і зберігається в місті Севрі у Франції. (Малюнок 2). З еталона виготовлено копії: в Росії зберігається копія № 12, в США - № 20. При однаковому впливі одне тіло може швидко змінювати свою швидкість, а інше в тих же умовах - значно повільніше. Кажуть, що другий з цих двох тіл володіє більшою інертністю, або, іншими словами, друге тіло має більшу масою
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Сформують навички створення презентацій, блогів, буклетів, які будуть переконливими для лідерів місцевої громади. Вдосконалювати навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про явища природи . Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про природні явища, класифікуючи їх та предствляти результати своїх досліджень за допомогою графіків чи діаграм або інших засобів візуалізації даних. Сформувати уміння аналізу природних явищ, які виникають навколо них, з'ясування причинно-наслідкових зв'язків, ґрунтовне доведення та розуміння ідей поширення та сприйняття світу; оформлення результатів дослідження проблем та відповідей запитання за допомогою технологій Веб 2.0 та подальшого їх онлайн-обговорення.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
1.Класифікують природні явища 2. Підібрають та виконують досліди, які б підтвердили існування фізичних явищ . Учні знайомляться з презентацією учителя (при цьому вони приймають активну участь в обговорюванні), Учні формують групи і кожна група виконує своє завдання:
Група 1: Необхідно дослідити взаємозв”язок явищ природи, показати, що фізика - наука про найзагальніші закони природи.Результат роботи: створення презентації в Power Point.
Група 2: Встановити зв”язки фізики з іншими науками, показати роль спостережень і дослідів у фізиці,показати роль українських учених в розвитку фізики.Результат роботи: випуск публікації в Publisher.
Група 3: Довести, що фізика - основа сучасної техніки.Узагальнити матеріал, в результаті чого довести, що фізика - наука про природу.Результат роботи: створення Веб-сайту та блогу.
Перед початком роботи проводимо опитування Учні користуються Інтернет ресурсами.Блогом.Wiki.Електронною поштою. ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ В ПРОЕКТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ 1. Учні одержують набагато більше від проектів, в якому викладачі та учні складають повідомлення електронної пошти разом, з використанням таких методів як керування вміннями ставити і відповідати на запитання. 2. Найголовніше, запитати: "Чи варто це робити? - І зробити це питання постійним при використання електронної пошти у навчанні.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Малащук Наталя Юріївна
Фах, навчальний предмет
Вчитель фізики
Навчальний заклад
Одеський навчально-виховний комплекс "Гіманзія №7 - Спеціалізована школа І-го ступеня з поглибленим вивченням англійської мови"
Місто\село, район, область
Одеська область м. Одеса
Контактні дані
manati@mail.ru
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
20 - 23 серпня 2012 року
Місце провведення тренінгу
Одеський навчально-виховний комплекс "Гіманзія №7 - Спеціалізована школа І-го ступеня з поглибленим вивченням англійської мови"
Тренери
Бобряк Людмила Казимирівна