Портфоліо Борщевецької Анастасії "Способи дієслів. Дійсний, умовний, наказовий".
Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:37, 21 серпня 2012, створена Анастасия Владимировна (обговорення • внесок) (→Відомості про тренінг)
Зміст
- 1 Способи дієслів. Дійсний, умовний, наказовий
- 2 Українська мова та література, російська мова, інформатика
- 3 Способи дієслів. Дійсний, умовний і наказовий способи
- 4 12-13 років, 7 клас
- 5 Навчальний проект "Способи дієслів. Дійсний, умовний, наказовий" передбачає вивчення матеріалу за основними вимогами ХХІст. Учні мають самостійно розділитися на три групи, кожна з яких займається дослідженням однієї з тем: "Дійсний спосіб", "Умовний спосіб", "Наказовий спосіб". Після презентації учні мають порівняти особливості творення способів дієслів у російській та українській мовах. Надалі вони отримують завдання творчого характеру, спільне для всіх трьох груп - виписати із аудізапису (це може бути уривок з будь-якого тексту або пісня) всі форми дієслова. В результаті роботи учні виробляють вміння розрізняти способи дієслів, а також вміння порівнювати мовні явища в російській та українській мовах, навчаються правильно утворювати та вживати дієслова різних способів, знаходять і виправляють помилки на вивчені правила.
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Дати учням поняття про способи дієслів, формувати вміння знаходити дієслова і визначати їх спосіб, вправно і доречно використовувати у своєму мовленні різні способи дієслів. Розвивати в учнів комунікативні та лідерські здібності, прагнення до самовдосконалення, зацікавленість у вивченні предмета, охайність під час ведення записів на дошці та в зошиті. Учні мають навчитися співпрацювати в малих групах, опрацьовувати новий матеріал і вибирати із нього найголовніше.
- 8 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 9 Відомості про автора
- 10 Відомості про тренінг
Способи дієслів. Дійсний, умовний, наказовий
Українська мова та література, російська мова, інформатика
Способи дієслів. Дійсний, умовний і наказовий способи
12-13 років, 7 клас
Навчальний проект "Способи дієслів. Дійсний, умовний, наказовий" передбачає вивчення матеріалу за основними вимогами ХХІст. Учні мають самостійно розділитися на три групи, кожна з яких займається дослідженням однієї з тем: "Дійсний спосіб", "Умовний спосіб", "Наказовий спосіб". Після презентації учні мають порівняти особливості творення способів дієслів у російській та українській мовах. Надалі вони отримують завдання творчого характеру, спільне для всіх трьох груп - виписати із аудізапису (це може бути уривок з будь-якого тексту або пісня) всі форми дієслова. В результаті роботи учні виробляють вміння розрізняти способи дієслів, а також вміння порівнювати мовні явища в російській та українській мовах, навчаються правильно утворювати та вживати дієслова різних способів, знаходять і виправляють помилки на вивчені правила.
Повний План вивчення теми
Дати учням поняття про способи дієслів, формувати вміння знаходити дієслова і визначати їх спосіб, вправно і доречно використовувати у своєму мовленні різні способи дієслів. Розвивати в учнів комунікативні та лідерські здібності, прагнення до самовдосконалення, зацікавленість у вивченні предмета, охайність під час ведення записів на дошці та в зошиті. Учні мають навчитися співпрацювати в малих групах, опрацьовувати новий матеріал і вибирати із нього найголовніше.
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
Відомості про автора
Борщевецька Анастасія Володимирівна
вчитель, українська мова
Гімназія №5
Місто Одеса
Контактні дані
Відомості про тренінг
Тренінг в рамках співпраці в Національному проекті «Відкритий світ»
Дати проведення тренінгу
13-17 серпня
Місце провведення тренінгу
Одеська гімназія №5
Тренери
Безверхня Олена Володимирівна